Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, který je dalším bytovým domem vycházejícím z konceptu Chytrého bydlení od Trigemy, rozšiřuje nabídku nového bydlení v Praze 6 o více než dvě desítky bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 3+kk. Nejmenší byty jsou o ploše téměř 30 metrů čtverečních, naopak největší bytová jednotka dosáhne výměry více než 115 metrů čtverečních. Součástí bytů v přízemí jsou předzahrádky, ve vyšších patrech pak balkony a lodžie. K bytům v nejvyšším patře náleží terasy o ploše od 15 do více než 60 metrů čtverečních, které nabízí působivý výhled do okolí. Architektonický návrh projektu, jehož výstavba byla dokončena letos v létě, pochází z dílny studia ADNS.

Pětipodlažní bytový dům vhodně zapadá do celé lokality, která je charakteristická především vilovou zástavbou. Díky tomu, že má jen přes dvacítku bytů, nijak nenarušuje ani ráz celé oblasti. Směrem z Čistovické ulice se budova jeví jako čtyřpodlažní s tím, že poslední páté podlaží ustupuje více do pozadí. Vjezd automobilů do suterénu budovy, který slouží pro parkování, je veden přímo z ulice Čistovické.

Výhodou lokality, v níž dům vyrostl, je bezesporu fakt, že je odsud blízko jak za nákupy, tak službami – to vše obstarávají obchodní centra Metropole i Avion Shopping park. CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy má ale vedle výhodné lokality i další znaky, které splňují standardy Chytrého bydlení realizovaného společností Trigema. Patří sem zejména energetická náročnost budovy skupiny B a s tím spojené využití materiálů, vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami a inteligentní ovládání bytu. Díky uvedenému ovládání se řídí na dálku v bytě například teplota nebo větrání.

Předprodej bytů z projektu byl odstartován v polovině září roku 2015, prodej bytů spustila společnost Trigema v říjnu 2017.

-------------

Nové byty Praha 6

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 17
Město/městská část/obec:
Praha 17, Řepy
Ulice:
Čistovická
PSČ:
163 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
24 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet garážových stání:
32

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Léto 2017
Nastěhování:
10/2017

Dotaz prodejci

Show debug