Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence MÉLANGE

Celkem 35 jednotek složených z bytů a ateliérů nabízí Rezidence MÉLANGE, nový rezidenční projekt developerské společnosti PRECO Group, která je podepsána například pod realizací již dokončeného projektu Štítného 28 v Praze 3.

Rezidence MÉLANGE, situovaná do klidné ulice na rozhraní pražského Smíchova a Radlic, rozšířila možnosti nového bydlení v této části Prahy 5 o jednotky ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk, jejichž výměra se pohybuje od 30 do 108 metrů čtverečních. Byty 3+kk mají terasu a výhled na Vyšehrad. Všechny byty jsou vybaveny dřevěnými francouzskými okny a inovativním systémem podlahového vytápění s nezávislou regulací tepla v každé místnosti, který zajišťuje příjemný komfort. Bytové jednotky se nacházejí ve druhém až šestém nadzemním podlaží Rezidence, do prvního nadzemního podlaží jsou umístěny ateliéry, obchody a nebytové prostory, do přízemí pak sklepy a místnost pro kola a kočárky. Součástí domu je i podzemní parkoviště v 1. a 2. PP, do něhož vede výtah pro automobily. K dispozici jsou i parkovací místa pro vozy na elektrický pohon. Třída energetické náročnosti budovy je B.

Kvalitní bydlení v centru dění

Lokalita, ve které byla Rezidence MÉLANGE v průběhu podzimu roku 2018 dokončena, nabízí veškerou občanskou vybavenost a velmi dobré dopravní spojení jak s centrem metropole, tak s dopravními tepnami vedoucími ven z města. Tramvajová zastávka i stanice autobusu městské dopravy je od pozemku, kde bude dům stát, vzdálena několik minut chůze; jen o pár minut déle potrvá cesta ke stanici metra trasy B, na smíchovské vlakové i autobusové nádraží či k Andělu, nabízejícímu širokou škálu obchodů i služeb.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Smíchov
Ulice:
Pod Barvířkou
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
35 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
11/2018
Nastěhování:
Zima 2018

Dotaz prodejci

Show debug