Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Aalto Cibulka

Bezmála 250 nízkoenergetických bytů vybuduje finská developerská společnost YIT v rámci projektu nazvaného Aalto Cibulka. Ten vznikne v Praze 5 v místě bývalého areálu Meopty, přímo u přírodního parku Košíře–Motol. Nabídku bydlení ve finském stylu doplní v druhé etapě také komerční prostory určené pro drobné obchody a služby. Zahájení výstavby developer plánuje na podzim roku 2017, předpokládané dokončení pak zhruba do dvou let. Prodej bytů byl spuštěn počátkem května roku 2017.

Architektonické řešení uzavřeného bytového areálu je inspirováno tvarem vlny, jejíž finský ekvivalent aalto dal projektu jeho jméno. Dlouhá zvlněná linie objektu bude ze stran postupně výškově gradovat směrem do středu - z krajních šesti na středových sedm podlaží. Dům se sedmi samostatnými vchody nabízí byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, jejichž velikosti se pohybují od 26 do 160 metrů čtverečních. Ke každému náleží buď terasa, nebo balkon, přízemní jednotky budou mít k dispozici předzahrádky. Na severní straně budovy budou u vybraných bytů poutat pozornost celoprosklené balkony, ve kterých si rezidenti mohou zřídit zimní zahrady. V nejvyšším patře se počítá s výstavbou penthousů se samostatným odděleným vstupem a rozsáhlými terasami nabízejícími jedinečný výhled do okolí. Vzhledem k finské tradici a kultuře bude možné ve větších bytech na přání klienta vybudovat i saunu.

Tvar vlnovky, připomínající zvlněné břehy finských jezer, se promítne i do samotného řešení společného venkovního prostranství, jehož dominantu budou tvořit okrasná finská jezírka. Chybět nebude ani relaxační zázemí a komunikace pro pěší, lemovaná hustou výsadbou stromů a keřů. Do budoucna developer v sousedství novostavby plánuje i přestavbu původní industriální budovy na převážně bytový dům s atypickými a architektonicky unikátními byty a komerčními prostory v přízemí.

-----------------

Aalto Cibulka, nové byty v Praze 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Ulice:
Naskové
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
248 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. etapa: 12/2019
Nastěhování:
1. etapa: 3/2020

Dotaz prodejci

Show debug