Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Vrchlického

Celkem 73 jednotek nabízí Rezidence Vrchlického – nový nízkoenergetický rezidenční projekt společnosti Geosan Development, který vyrostl na rozhraní pražského Smíchova a Košířů. Zájemci o bydlení v této části Prahy 5 si v něm mohou vybírat z 21 studií a 52 bytových jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 3+kk. V objektu o sedmi nadzemních podlažích, z nichž jsou poslední dvě ustupující, bude také jeden komerční prostor. Dům poskytuje i dostatečné množství parkovacích stání, kdy byty 3+kk mají již v ceně započteno jedno parkovací stání a sklep. V případě zájmu pak lze druhé stání zakoupit.

Rezidence Vrchlického je řešena jako jedna budova s dvěma vchody, kdy jeden vchod je veden z ulice Vrchlického a druhý z ulice Hlaváčkovy. K jednotkám umístěným do prvního nadzemního podlaží náleží vlastní předzahrádka. Studia s předzahrádkou tak lze využít jako originální kancelář sloužící jako sídlo společnosti. U bytů ve vyšších podlažích je samozřejmostí lodžie, balkon či prostorná terasa. Nepřehlédnutelným architektonickým prvkem každého bytu je velké okno, dodávající prostoru nejenom množství světla, ale zajišťující i působivý výhled do okolí.

Rezidence Vrchlického se nachází v oblasti zaplněné městskými parky a zelení. V blízkosti je jak zahrada Klamovka s krásným zámečkem, tak Petřín, Husovy sady s dětským hřištěm a sportovištěm, lesopark a další místa vhodná k relaxaci. Další velkou předností této lokality je její velmi dobrá dopravní dostupnost. V blízkosti najdete jak tramvajovou zastávku, tak i metro a autobusy. V centru města jste i pěšky v řádu několika minut.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5
Ulice:
Vrchlického
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
21 studií a 52 bytů
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
09/2018
Nastěhování:
11/2018

Dotaz prodejci

Show debug