Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Nové byty Sobín

Postupně v několika etapách vyrůstá na západním okraji hlavního města, ve správním obvodu Prahy 17, nový rezidenční projekt. Developerem a zároveň i generálním dodavatelem této stavby,  pojmenované jednoduše a výstižně Nové byty Sobín, je společnost PMS Poděbrady. 

V současné době je na pozemku situovaném podél ulice Ke Zličínu ve výstavbě první objekt, který nese označení D, E. Jedná se o jeden dům se dvěma samostatnými vchody. Všechny byty z části označené písmenem E, která nabízela celkem 17 jednotek, jsou již vyprodané. Prodej bytových jednotek z vchodu D, v němž se nachází 23 bytů, byl odstartován v polovině září roku 2017.

První etapa projektu Nové byty Sobín tuto část Prahy 17 rozšířila o čtyři desítky nových bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 3+kk. Dokončení výstavby úvodní etapy projektu, který vytvoří rozlehlý rezidenční areál s uzavřeným vnitroblokem, je plánováno na jaro roku 2019. Druhá etapa projektu, bytový dům C o 23 jednotkách 2+kk a 3+kk, byl do prodeje přidán na podzim 2018. Jeho dokončení a předání je plánováno na jaro roku 2020.

Lokalita, v níž bytové domy vyrůstají, nabízí jak snadnou dopravní dostupnost centra hlavního města – jen pár minut jízdy autobusem se nachází stanice metra trasy B Zličín, tak širokou škálu obchodů a služeb (Metropole Zličín). Automobilem se ze Sobína dostanete na letiště Václava Havla, do nemocnice Na Homolce nebo na golfové hřiště v Motole do deseti minut, od centra Prahy nebo Letenské pláně vás bude dělit zhruba dvacet minut jízdy. Díky sportovnímu areálu Břve se třemi tenisovými kurty, squashem, bowlingem a saunou, udržované cyklostezce a okolní rozmanité přírodě včetně lesa a Hostivických rybníků je zde i dostatek prostoru pro sport a relaxaci.

PENB B

-------------------------

Nové byty Sobín, Praha 17

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 17
Město/městská část/obec:
Praha 17, Zličín/Sobín
Ulice:
Ke Zličínu
PSČ:
155 21
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Dům E, D - 40 bytů, dům C - 23 bytů 2+kk a 3+kk
Celkový počet NP:
4-5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dům D, E - 3/2019, dům C - jaro 2020
Nastěhování:
Jaro 2019, resp. jaro 2020

Dotaz prodejci