Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Nové byty Sobín

Postupně v několika etapách vyrůstá na západním okraji hlavního města, ve správním obvodu Prahy 17, nový rezidenční projekt. Developerem a zároveň i generálním dodavatelem této stavby,  pojmenované jednoduše a výstižně Nové byty Sobín, je společnost PMS Poděbrady. 

V současné době je na pozemku situovaném podél ulice Ke Zličínu ve výstavbě první objekt, který nese označení D, E. Jedná se o jeden dům se dvěma samostatnými vchody. Všechny byty z tohoto objektu jsou vyprodané. V současné době jsou v prodeji poslední byty z domu C, který bude dokončen na jaře roku 2020. Nově je v prodeji dům F o 23 jednotkách. Jeho dokončení je plánováno na léto roku 2020. Celkově první etapa projektu Nové byty Sobín tuto část Prahy 17 rozšířila o 86 nových bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 3+kk. Projekt po svém dokončení vytvoří rezidenční areál s uzavřeným vnitroblokem.

Lokalita, v níž bytové domy vyrůstají, nabízí jak snadnou dopravní dostupnost centra hlavního města – jen pár minut jízdy autobusem se nachází stanice metra trasy B Zličín, tak širokou škálu obchodů a služeb (Metropole Zličín). Automobilem se ze Sobína dostanete na letiště Václava Havla, do nemocnice Na Homolce nebo na golfové hřiště v Motole do deseti minut, od centra Prahy nebo Letenské pláně vás bude dělit zhruba dvacet minut jízdy. Díky sportovnímu areálu Břve se třemi tenisovými kurty, squashem, bowlingem a saunou, udržované cyklostezce a okolní rozmanité přírodě včetně lesa a Hostivických rybníků je zde i dostatek prostoru pro sport a relaxaci.

PENB B

-------------------------

Nové byty Sobín, Praha 17

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 17
Město/městská část/obec:
Praha 17, Zličín/Sobín
Ulice:
Ke Zličínu
PSČ:
155 21
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Dům E, D - 40, dům C - 23, dům F - 23 bytů
Celkový počet NP:
4-5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dům D, E - 3/2019, dům C - jaro 2020, dům F - léto 2020
Nastěhování:
Jaro 2019, resp. jaro až podzim 2020

Dotaz prodejci