Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Port Karolína - 2. etapa

Port Karolína je multifázový projekt budovaný v pražském Karlíně developerskou společností Skanska Reality, jehož výstavba byla zahájena v roce 2017. Své první obyvatele přivítá již na jaře roku 2019. Prodej bytů z druhé etapy pod názvem Port Karolína 2 byl spuštěn v polovině června roku 2017, byty z třetí etapy, nesoucí označení Port Karolína 3, budou dány do prodeje na jaře roku 2018.

V bytových domech se dvěma ustupujícími patry ve čtyřech na sebe navazujících etapách v projektu Port Karolína postupně vyroste celkem 580 bytových jednotek. V první etapě jich je 145, ve druhé pak 168 a 18 ateliérů. V prvním nadzemním podlaží vznikne i šest obchodních jednotek nepotravinářského charakteru a třípodlažní kavárnou s výhledem obráceným směrem k cyklostezce. 

Byty z druhé etapy, jejichž podlahová plocha se pohybuje od 33 do cca 259 metrů čtverečních, jsou ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk. K většině z nich náleží buď lodžie, nebo terasa. V úrovni střechy navíc vznikne společná 72metrová terasa přístupná všem obyvatelům domu, náročné klienty pak jistě potěší recepce s denním provozem, která bude poskytovat služby hotelového typu.

Parkovací stání a sklepní kóje jsou umístěny ve dvou společných podzemních podlažích, část sklepních kójí i v nadzemních podlažích. Stejně jako v budově první etapy, i v druhé je počítáno s technickým zázemím, kolárnou a místností se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů.

Novostavba, do níž se první obyvatelé budou moci začít stěhovat na jaře roku 2019 (první etapa), je navržena s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. Dokončení výstavby druhé etapy je plánováno na léto roku 2020. 

------------------------

Port Karolína, nové byty v Praze 8 - Karlíně

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 8
Město/městská část/obec:
Praha 8, Karlín
Ulice:
při ulici U Mlýnského kanálu
PSČ:
186 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
168 bytů a 18 ateliérů
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Jaro 2020
Nastěhování:
Léto 2020

Dotaz prodejci

Show debug