Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Gemma

Rezidence Gemma svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Vyroste v místě, které nabízí kompletní infrastrukturu – vše, co potřebujete k pohodlnému životu, je na dosah. Obchody, služby, školy, školky, stejně jako doprava do centra nebo k metru. Pokud často jezdíte autem, na dálnici D1 jste za tři minuty. Lokalita nabízí nespočet možností pro kulturní a sportovní vyžití, ale také hřiště a zázemí pro děti nebo příjemná zákoutí pro procházky či jízdu na kole. 

V pětipodlažním domě je celkem 51 bytových jednotek o velikosti 1+kk až po velkorysé 5+kk. Nejčastěji zastoupené jsou však byty o dispozici 3+kk. První nadzemní podlaží poskytne prostor pro osm samostatných komerčních jednotek, které budou sloužit obchodníkům nebo jako kanceláře. Pohodlné parkování pak obyvatelům zajistí dvě podzemní podlaží garážových stání. Všechny byty v projektu Rezidence Gemma mají přípravu pro stínění na jižní, východní a západní fasádě. Navíc kolárna s kočárkárnou a místnost sloužící jako myčka kol, kočárků, ale i zablácených domácích mazlíčků komfort obyvatelům ještě zvyšuje. Bytový dům je navržen v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B, což znamená důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna s trojskly. V rámci snižování dopadu na životní prostředí pracuje projekt i s úsporou vody – k zalévání společné zeleně poslouží akumulační nádrž na dešťovou vodu. 

Cyklistické výlety až na samý okraj Prahy, procházky se psem podél potoka, všechny nákupy hezky po ruce… Oblíbená lokalita poblíž starého Chodova díky svému klidnému tempu i množství zeleně navozuje dojem venkova, zároveň však zůstává exkluzivním místem pro život v metropoli. Snadno dostupná dálnice vám navíc umožní utéct z velkoměsta kdykoliv se vám zachce, aniž byste se museli prodírat ucpaným centrem Prahy. Právě na Chodově se může nacházet to pravé bydlení i pro vaši rodinu.

--------------

Nové byty Praha 11, nové byty Chodovec

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 11
Město/městská část/obec:
Praha 11, Chodovec
Ulice:
Knovízská/Pyšelská
PSČ:
149 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
51 bytů 1+kk až 5+kk mezonet
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
V roce 2020
Nastěhování:
V roce 2020

Dotaz prodejci