Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Byty na návsi

Komorní rezidenční projekt Byty na návsi vznikající v Praze 10, Dolních Měcholupech nabídne ve dvou třípodlažních bytových domech celkem 31 nadstandardních bytů ve velikostních kategoriích od 1+kk až po rodinné 6+kk a dvě menší provozovny. Projekt je určen především těm zájemcům o nové bydlení, kteří vyhledávají k životu prostředí vesnické idyly, aniž by se přitom vzdali městského komfortu.

Oba domy jsou jen třípodlažní. Přesto jsou všechny byty dostupné výtahem z garáží i přízemí. Většina bytů má k dispozici lodžii nebo terasu, přízemní byty mají přímý výstup na předzahrádku. Velké byty v horních patrech (4+kk až 6+kk) jsou řešeny převážně jako mezonety. Obývací pokoj má netypicky větší světlou výšku, osvětlení zajišťují nejen velká okna, ale i světlíky v lomu střechy. V podzemním podlaží je navrženo 42 parkovacích míst, tedy větší množství, než je počet bytů.

Autorem originálně pojatého projektu, který v sobě spojuje prvky tradičně „vesnické“ s prvky moderní městské architektury, je jedna z nejvýraznějších osobností české architektonické scény posledních třiceti let, architekt Jan Línek. Patrné je to už v exteriéru staveb, u nichž zemitá, téměř cihlová barva fasády ladí se světlým dřevem oken a posuvných dřevěných žaluzií. Atypická okna doplňují originalitu celého projektu.

Vysoký standard bytů zahrnuje přípravu pro klimatizaci ve všech bytech, dřevěná eurookna, masivní dřevěné podlahy, bezfalcové lakované dveře s výškou 210 cm a celoprosklenné dveře do obývacích pokojů. V koupelnách a na toaletách si lze vybírat z několika barevných variant obkladů a dlažeb.

Novostavba dvou bytových domů v soukromé zahradě se nachází v historickém jádru Dolních Měcholup, v ulici Na Návsi. Architektonický návrh respektuje stávající historický charakter zástavby, výškovou hladinu i strukturu veřejného prostranství, na kterou přímo navazuje.

Výhodou této poklidné lokality je praktické dopravní spojení. Několik autobusových linek zajišťuje rychlou dostupnost konečné stanice metra trasy A, odkud je snadné dopravit se za zhruba čtvrthodinu do centra metropole. Několik minut jízdy autem se u Štěrboholské spojky nachází Obchodní centrum Štěrboholy (Europark, OBI, ASKO nábytek) a Fashion Arena Prague Outlet s bohatou nabídkou nákupních možností a dalších služeb. Kousek cesty je to nejen do místního lesa, ale i na golf do Hostivaře a do přitažlivého prostředí Hostivařské přehrady či Dubečského přírodního parku.

-------------------

Nové byty v Dolních Měcholupech

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Město/městská část/obec:
Praha 10, Dolní Měcholupy
Ulice:
Na Návsi
PSČ:
109 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
31 bytů 1+kk až 6+kk
Celkový počet NP:
3
Celkový počet PP:
1
Kabelová TV:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
Bude upřesněno
Dokončení výstavby:
06/2022
Nastěhování:
Podzim 2022

Dotaz prodejci