Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice

Na jaře roku 2018 začal v ulici Na Maninách v pražských Holešovicích vyrůstat další z nových bytových domů Chytrého bydlení od Trigemy. Jedná se o projekt nazvaný CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice, který vychází z osvědčeného konceptu a nabízí byty v kategorii Chytré bydlení Plus. Výhodou projektu, v němž vzniklo pouze 32 jednotek, bude i jeho velikost, díky které se zařadí mezi rezidenční projekty disponující všemi benefity vyplývajícími z komorního bydlení. Zájemcům o bydlení v rychle se rozvíjející části Prahy nabízí byty ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk, kdy ke každému z nich náleží minimálně jeden balkon.

Pod architektonickým návrhem novostavby, jejíž dokončení proběhlo v létě roku 2019, je podepsáno studio Qarta Architektura. To do zástavby činžovních domů zasadilo objekt kladoucí důraz na přímočarost a jednoduchost, přirozenou návaznost na místo, v níž stojí. Nejvyšší, tedy šesté podlaží domu navíc mírně ustupuje do pozadí, díky čemuž je nenásilně navozen dojem šikmé klasicistní střechy. Dalším zajímavým prvkem, který obyvatelé domu bezesporu ocení, je rozlehlý, zelení osázený vnitroblok určený výhradně rezidentům. Péče o tuto zeleň bude zajišťovat automatický systém, který bude čerpat vodu z akumulace dešťových vod.

V každém projektu od Trigemy je samozřejmostí dostatek parkovacích stání a tolik potřebné úložné prostory v podobě sklepů. Dnes výjimečným, v budoucnu však zcela samozřejmým vybavením každého domu budou stanice pro dobíjení elektromobilů. Proto v projektu NMN@Holešovice naleznete přípravu pro jejich umístění. 

 ---------------------------------------

Nové byty v Holešovicích, rezidenční projekty Praha 7

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 7
Město/městská část/obec:
Praha 7, Holešovice
Ulice:
Na Maninách
PSČ:
170 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
32 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Léto 2019
Nastěhování:
Podzim 2019

Dotaz prodejci