Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Unicity Plzeň

Celkem 542 bytů v šesti samostatných budovách představuje první mimopražský rezidenční projekt developerské společnosti Daramis. Nese název Unicity Plzeň a kromě bytových a nebytových jednotek nabídne i tři komerční plochy.

Výstavba projektu probíhá ve třech etapách. První etapa byla dokončena v létě 2018 a druhá etapa v létě 2019. Třetí etapa je právě ve výstavbě a domy nesoucí označení B1, B2 a B3 mají předpokládaný termín dokončení v prvním kvartálu roku 2021. Třetí etapa nabízí byty 1+kk až 4+kk.

Společnost Daramis v projektu počítala i se zřízením praktických služeb určených obyvatelům areálu. K nim patří grily v upraveném vnitrobloku, dětské hřiště, jóga místnost, chill out místnost, prádelny a bezpečnostní systém. Atraktivitu areálu umocní i udržovaná zeleň ve vnitrobloku a bezprostředním okolí rezidenčního projektu.

Nový rezidenční komplex roste na pozemku u ulice Technická, v sousedství areálu Západočeské univerzity. Lokalita je velmi dobře dostupná prostředky městské hromadné dopravy i automobilem a od centra města ji dělí zhruba deset minut. Prostor pro příjemné procházky a odpočinek poskytuje rozlehlý Borský park, naproti univerzitě se pak nachází vodní nádrž České údolí s širokou nabídkou sportovních aktivit pro pestré využití volného času.

-----------------

Nové byty Plzeň

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Plzeňský
Okres/městský obvod:
Plzeň-město
Město/městská část/obec:
Plzeň, Jižní Předměstí
Ulice:
Technická
PSČ:
301 00
E-mail:
unicity@daramis.com
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Celkem 542 bytů v 6 BD
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
3. fáze: jaro 2021
Nastěhování:
3. fáze: léto 2021

Dotaz prodejci