Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň

Do plzeňské Kollárovy ulice je situován první mimopražský rezidenční projekt developerské společnosti Trigema. Nese název CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň a vyrůstá necelých 500 metrů od Velké Synagogy, jedné z dominant metropole západních Čech. Ještě blíž domu se nachází Plzeň Plaza, největší plzeňský nákupní a zábavní park; do centra je to co by kamenem dohodil. A právě atraktivní umístění v rámci města je jednou z největších výhod prvního mimopražského Chytrého bydlení od Trigemy.

V domě o šesti nadzemních podlažích, jehož dokončení je plánováno v průběhu roku 2018, vzniká 82 nových bytů. Vybírat si lze z jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk a plochách od cca 35 do 120 metrů čtverečních, kdy ke každému bytu náleží balkon, lodžie nebo terasa. Některé byty mají i dva balkony, případně dvě terasy. Byty v nejvyšších patrech pak disponují prostornými střešními terasami.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení projekt nabízí celou řadu výhod, které ocení každý, kdo hledá moderní a komfortní městské bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegantními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především účelově navržené bytové dispozice.

Autorem architektonického návrhu projektu Chytré bydlení KLR@Plzeň je architektonická kancelář AIP Plzeň.

PENB B

-------------------

Nové byty Plzeň, developerské rezidenční projekty v Plzni

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Plzeňský
Okres/městský obvod:
Plzeň-město
Město/městská část/obec:
Plzeň 3 - Jižní Předměstí, Kollárova
Ulice:
Kollárova
PSČ:
301 00
E-mail:
prodej@trigema.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
82 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Léto 2018
Nastěhování:
Podzim 2018

Dotaz prodejci