Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

V Zahrádkách@Plzeň

Nový rezidenční areál o čtyřech bytových domech, které vyrostou do výšky čtyř nadzemních podlaží, buduje od jara roku 2019 developerská společnost Trigema v plzeňské Rokycanské ulici. Díky němu se nabídka nového bydlení v západočeské metropoli rozšířila o více než stovku bytů. Po bytovém projektu, který v plzeňské Kollárově ulici Trigema dokončila na podzim roku 2018, je projekt nazvaný V Zahrádkách@Plzeň další novou rezidenční výstavbou realizovanou společností Trigema v tomto městě. Výstavbu bytových domů V Zahrádkách@Plzeň zajišťuje společnost Trigema Building

Jednoduchá, moderní a zároveň atraktivní architektura nových bytových domů, na níž se podílelo studio Black n´ Arch patřící do koncernu Trigema, beze zbytku splňuje veškeré nároky kladené na současné  bydlení. V každém domě bude vybudováno vždy zhruba 25 bytových jednotek - většina z nich o výměře mezi 50 až 60 metry čtverečními. Chybět zde ale nebudou ani byty menší, dosahující plochy 36 metrů čtverečních, nebo naopak jednotky o téměř 120 metrech čtverečních. A ačkoli budou v projektu převládat byty s dispozicemi 3+kk, relativně velký podíl nabídky tvoří bytové jednotky 2+kk. 

Součástí každého bytu bude balkon, jednotky situované do nejvyššího podlaží budou mít velké terasy s plochou přesahující 60 metrů čtverečních. Parkování, jež bude sloužit jak rezidentům, tak návštěvám, se nachází v suterénu každého bytového domu a v jeho těsné blízkosti. 

Místo, kde projekt V Zahrádkách@Plzeň vyrůstá, díky bezprostřední blízkosti OC Plzeň nabízí kromě potravinářského řetězce také celou řadu dalších provozoven. Předností lokality je i dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů, nedaleko  se nachází i vyhlídka s panoramatickým výhledem na celou Plzeň. Dostupnost do centra Plzně je velmi rychlá. Ať už MHD nebo automobilem je možné být na Hlavním nádraží za 10 minut. Pohodlné je napojení na dálnici D5 směr Praha - ke  stanici metra trasy B Zličín je to cca 40 minut jízdy autem.

První obyvatelé by se do svých nových domovů v Plzni-Doubravce, největší části městského obvodu Plzeň 4, mohli začít stěhovat již v závěru roku 2020.

PENB projektu V Zahrádkách@Plzeň = B

-------------

Nové byty v Plzni, bytové projekty Plzeň, rezidenční developerské projekty Plzeň

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Plzeňský
Okres/městský obvod:
Plzeň-město
Město/městská část/obec:
Plzeň 4
Ulice:
Rokycanská
PSČ:
312 00
E-mail:
prodej@trigema.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
Více než 100 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Léto 2020
Nastěhování:
Podzim 2020

Dotaz prodejci