Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Apartmány Herlíkovice

Komorní projekt Apartmány Herlíkovice představuje zajímavou příležitost pořídit si vlastní komfortní horské bydlení na exkluzivním místě Krkonoš. Novostavba apartmánového domu je situovaná přímo u sjezdovek, zhruba 250 metrů od nejbližšího vleku, a nabízí tak jedny z nejlepších apartmánů v této lokalitě.

Budova, jejíž výstavba byla zahájena na jaře roku 2016, vyrostla do výšky tří nadzemních podlaží. Její dokončení proběhlo v závěru roku 2017. V nabídce je pouze osm apartmánů, kdy si lze vybírat z velikostní kategorie 2+kk a 3+kk s plochou od cca 53 do 84 metrů čtverečních. Ceny apartmánů se pohybují od necelých 4 000 000 do zhruba 6 121 000 korun.

Ke standardnímu vybavení každého apartmánu náleží kuchyňská linka včetně spotřebičů, což zahrnuje kombinovanou lednici s mrazákem, varnou desku, troubu, mikrovlnnou troubu, digestoř a myčku. Uživatelé apartmánu jistě ocení i skutečnost, že mezi standardní vybavení patří také krbová kamna. Projektanti mysleli i na skladování lyží či sušení bot a sportovního vybavení – elektrické vývody na sušící skříně jsou připraveny v prostorných sklepních kójích, sušáky na mokré věci jsou umístěny v předsíních apartmánů. Parkování vozidel je řešeno na vlastním pozemku u domu - vjezd na parkoviště je veden z ulice Za Řekou.

Herlíkovice jsou lyžařským areálem ležícím v blízkosti Vrchlabí ve směru na Špindlerův Mlýn. V poslední době středisko prošlo modernizací a rozšířením, takže nyní nabízí již 12,5 kilometrů sjezdových tratí a začíná konkurovat nedalekému Špindlerovu Mlýnu. Nově zmodernizovaný skiareál zaujímá přední místo na českém trhu a patří mezi nejnavštěvovanější skiareály v Čechách. Moderní dopravní zařízení a kvalita nabízených doprovodných služeb ve skiareálu jsou na vysoké úrovni. Velký důraz je kladen také na bezpečnostní prvky v celém areálu. Zdejší sedačkovou lanovku lze využít i v létě k pěším a cyklistickým výletům či jen k vyhlídce z kamenné rozhledny na hoře Žalý (1019 m n.m.) a mnoha dalším.

---------------------

Nové byty Trutnov, nové byty na horách, horské apartmány

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Královéhradecký
Okres/městský obvod:
Trutnov
Město/městská část/obec:
Herlíkovice
Ulice:
Za Řekou 266
PSČ:
543 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
8 apartmánů
Celkový počet NP:
4
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
8
Celkový počet povrchových stání:
8

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
12/2017
Nastěhování:
Jaro 2018

Dotaz prodejci