Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Viladomy Kaskáda, etapa B projektu Residence Kaskáda

Více než stovka  bytových jednotek v široké škále velikostí a interiérového řešení bude vybudována v rámci další etapy úspěšného projektu Residence Kaskáda v Jihlavě - Horním Kosově. Tuto etapu realizuje společnost Viladomy KASKÁDA s.r.o., dceřiná společnost LANDWEALTH CZ s.r.o., díky níž zde již stojí nová čtvrť samostatných a řadových rodinných domů.

V rámci etapy B se tato čtvrť rozroste o bytové domy, respektive čtyři viladomy a tři bytové domy. Svým umístěním a architektonickým konceptem budou všechny novostavby plně respektovat krajinný ráz lokality a splňovat požadavky na moderní bydlení i těch nejnáročnějších klientů.

Výstavba prvních dvou viladomů, v níž vznikne 24 jednotek, byla zahájena na jaře roku 2018, termín dokončení prvního viladomu je stanoven na říjen 2019 a druhého na jaro roku 2020. Ve čtyřpodlažních viladomech jsou zastoupeny byty všech žádaných parametrů – od malometrážních 1+kk až po 4+kk větších rozměrů. Přízemní byty o dispozicích 2+kk a 3+kk mají venkovní terasu s navazující oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou lodžie nebo balkony. Bytové jednotky 3+kk situované do čtvrtého nadzemního podlaží mají nadstandardně prostorné terasy. Ke každému bytu, bez ohledu na jeho velikost, náleží sklepní kóje umístěná v oddělené části domu v prvním nadzemním podlaží. Zde se také nachází společná kočárkárna/kolárna a technická místnost. Samozřejmou náležitostí domu je výtah.

Residence Kaskáda je dopravně napojena kruhovým objezdem na ulici Bukovou, navazující na ulici S. K. Neumanna. Svým obyvatelům tedy nabízí jak dobré dopravní spojení s celou Jihlavou v rámci MHD, tak i snadné a rychlé napojení na dálnici D1. Atraktivita lokality je umocněna nadstandardní šíří komunikací, oboustranně umístěnými chodníky i dostatkem parkovacích stání. K dopravnímu zklidnění přispívají kruhové objezdy a zpomalující pásy. Přívětivou atmosféru lokality pak dotváří zajímavý typ veřejného osvětlení a kromě uliční zeleně i oddechové zóny s lavičkami. V již dokončené etapě A bylo navíc pro obyvatele Residence vybudováno multifunkční dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou.

---------------------------------------------------

Nové byty v Jihlavě, rezidenční projekty Jihlava, nové byty na Vysočině

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Kraj Vysočina
Okres/městský obvod:
Jihlava
Město/městská část/obec:
Jihlava - Horní Kosov
Ulice:
Heidenheimská
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
24 bytů 1+kk až 4+kk ve 2 byt. domech
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. část - jaro 2020
Nastěhování:
1. část - léto 2020

Dotaz prodejci