Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Viladům Slunné údolí

Projekt Viladům Slunné údolí, realizovaný developerskou společností All Inclusive Development, se nachází v Ondráčkově ulici v klidné části brněnské Líšně. Nabízí celkem devět komfortních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Nadstandardní byty s dostatkem úložného místa a plochou až 112,5 m2 jsou ideální pro rodinné bydlení. Komfort rezidentů ještě maximalizuje parkování přímo v objektu.

Díky jedinečně členěné architektuře vznikne soubor teras, který umožní rezidentům nerušeně relaxovat. Stavbě bude dominovat unikátní systém zelených střech, který se podílí na udržení příjemné teploty v interiéru. V létě snižuje přehřívání konstrukcí a prašnost, zatímco v zimě přispívá k lepší tepelné izolaci. Ekonomický provoz domácnosti zajistí také kvalitní zateplení, podlahové vytápění nebo hliníková okna s izolačními trojskly. Nadstandardní zařízení ještě zvýrazní dřevěné podlahy či sanita prémiových značek Kaldewei a Villeroy & Boch.

Prostorné byty a lokace poblíž přírody a města zároveň jsou ideálním předpokladem pro rodinné bydlení. Předností je těsná blízkost Mariánského údolí se zábavním parkem Eldorádo, gastronomickými zařízeními a velkým množstvím turistických a cyklistických tras. Nedaleko Viladomu se nachází zámek Belcredi, jehož parky lákají k příjemné procházce či posezení. Samozřejmostí lokality je plná občanská vybavenost a skvělá dostupnost centra města autem i MHD.

Projekt realizovaný v energetické třídě B je nyní ve výstavbě, dokončen bude v závěru roku 2018.

---------------------

Viladům Slunné údolí, nové byty v Brně

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Jihomoravský
Okres/městský obvod:
Brno-město
Město/městská část/obec:
Brno-Líšeň
Ulice:
Ondráčkova
PSČ:
628 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
9 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Konec roku 2018
Nastěhování:
Počátek roku 2019

Dotaz prodejci

Show debug