Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bytový dům Domino

Nový bytový dům Domino, jehož výstavba probíhala od srpna roku 2015 do počátku roku 2017, stojí na jižně orientovaném pozemku ve Francouzské ulici v Brně-Zábrdovicích. Nabízí celkem 26 bytových jednotek, z nichž naprostá většina – 24 – je ve velikostní kategorii 2+kk. Poslední dva byty jsou v dispozici 3+kk.

Autorem architektonického návrhu domu, který na první pohled upoutá svým elegantním černo-bílým řešením, k němuž odkazuje název Domino, je Atelier RAW. Zajímavým akcentem k této uměřené barevné kombinaci, použité jak na fasádě, tak ve společných prostorách bytového domu, jsou červené prvky aplikované v interiéru domu.

Bytový dům, který má dvě schodišťová jádra opatřená výtahem, je v části obrácené do ulice od šestého nadzemního podlaží ustupující. Díky tomu mohly být v posledních třech podlažích vytvořeny průběžné terasy poskytující působivý výhled do okolí a na panorama města. Do části obrácené do ulice jsou situovány obývací pokoje a balkony či terasy bytů v nejvyšších podlažích, do dvorní, klidové části pak ložnice s balkony. Dům má jeden vstup z ulice umožňující přístup k oběma schodišťovým jádrům. Do přízemí domu jsou kromě vstupů umístěny i servisní prostory, průjezd do dvorní části a obchodní jednotky.

Městská část Zábrdovice, v níž bytový dům Domino stojí, z východu přiléhá k centru Brna a z jihu pak ke čtvrti Černá Pole. Od nejbližších obchodů a služeb v budově IBC či v ulici Milady Horákové a také od Dětské nemocnice jeho obyvatele dělí pouhých pět minut chůze. Tramvají jsou to na Moravské náměstí v centru města pouhé dvě zastávky. Rozhodnete-li se pro procházku, během 15 minut dorazíte nejen do centra města, ale také k proslulé vile Tugendhat, do parku Lužánky, či kteréhokoliv divadla v centru.

----------------

Nové byty Brno

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Jihomoravský
Okres/městský obvod:
Brno-město
Město/městská část/obec:
Brno-Zábrdovice
Ulice:
Francouzská
PSČ:
602 00

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
26 bytů 2+kk a 3+kk
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
26
Celkový počet garážových stání:
31

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
02/2017
Nastěhování:
Jaro 2017

Dotaz prodejci

Show debug