Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Chrlice Place

Rezidence Chrlice Place, který ve stejnojmenné brněnské městské části realizuje společnost All Inclusive Development, je zcela unikátním projektem se soukromou zahradou a bazénem. Exkluzivně nabízí pouze devět bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Vysoce komfortní bydlení doplňuje komplexní zázemí s dostatkem parkovacích míst, sklepními kójemi a kočárkárnou.

Na exkluzivní vybavení domů, charakterizované korkovými podlahami Hydrocork, prvotřídní sanitou Kaldewei a Villeroy & Boch, EZS, rekuperační jednotkou nebo podlahovým topením, navazuje tolik oblíbené propojení bydlení s exteriéry, o které se postarají stylové terasy a vlastní zahrádky. Ke každému bytu náleží část zahrady, díky čemuž získají majitelé v ceně bytu soukromý prostor v exteriéru vhodný k relaxaci či posezení s přáteli. Třešničkou na dortu je pak luxusní zapuštěný bazén se zajištěnou správou.

Městská část Chrlice, která tvoří nejjižnější cíp města Brna, se rozkládá při levém břehu řeky Svratky a disponuje veškerou občanskou vybaveností. V centru čtvrti se nachází městský úřad, pošta, gastronomická zařízení, nákupní možnosti a knihovna. Rodiče s dětmi ocení základní a mateřskou školu, stejně jako možnost zajít s ratolestmi na hřiště. Nedaleko najdete centrum Olympia s řadou nákupních a zábavních možností. Samozřejmostí je kvalitní dopravní obslužnost autobusy a silničními tahy, díky nimž se lze během půlhodinky dostat do středu Brna.

Projekt, realizovaný v energetické třídě A, je nyní ve výstavbě; dokončený bude v roce 2019.

-----------------------------

Chrlice Place, nové byty v Brně

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Jihomoravský
Okres/městský obvod:
Brno-město
Město/městská část/obec:
Brno, Chrlice
Ulice:
U Viaduktu
PSČ:
643 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
9 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
V průběhu roku 2019
Nastěhování:
V průběhu roku 2019

Dotaz prodejci

Show debug