Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Chrlice Place

Pouze devět nadstandardně vybavených jednotek nabízí komorní rezidenční projekt Chrlice Place, realizovaný developerskou společností All Inclusive Development v brněnské městské části Chrlice. Vybírat si lze z bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk, které svým obyvatelům poskytnou i dostatek úložného prostoru rozšířeného o sklepní kóji a kočárkárnu. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst.

O dnes tolik oblíbené propojení bydlení s exteriéry se postarají stylové terasy a vlastní zahrádky. Ke každému bytu totiž náleží část zahrady, díky čemuž majitelé již v ceně bytu získají i soukromý venkovní prostor vhodný k relaxaci a posezení s přáteli. Třešničkou na dortu je pak luxusní zapuštěný bazén ve společné zahradě sloužící výhradně rezidentům. Jeho pravidelná údržba je zajištěna profesionálním správcem.

Městská část Chrlice, která tvoří nejjižnější cíp města Brna, se rozkládá při levém břehu řeky Svratky a disponuje veškerou potřebnou občanskou vybaveností. V centru čtvrti se nachází městský úřad, pošta, gastronomická zařízení, nákupní možnosti a knihovna. Rodiče s dětmi jistě ocení základní a mateřskou školu, stejně jako možnost zajít s ratolestmi na hřiště. Nedaleko je nákupní centrum Olympia, kam může celá rodina v zimě vyrazit na kluziště, v létě na in-line stezku či o víkendu na nový film. Nebo vzít batoh a vydat se na výlet do přírody. Samozřejmostí je kvalitní dopravní obslužnost autobusy a silničními tahy, díky nimž se lze během půlhodinky dostat do středu Brna.

Zahájení výstavby bytového domu Chrlice Place, který bude stát v ulici U Viaduktu, je naplánováno na podzim 2017, dokončení na čtvrtý kvartál 2018.

-----------------------------

Chrlice Place, nové byty v Brně

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Jihomoravský
Okres/městský obvod:
Brno-město
Město/městská část/obec:
Brno, Chrlice
Ulice:
U Viaduktu
PSČ:
643 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
9 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
4. čtvrtletí 2018
Nastěhování:
Zima 2018

Dotaz prodejci

Show debug