Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Vilová čtvrť Primavera

Celkem 46 vil dvou typů, pod jejichž architektonickým návrhem je podepsán ateliér Architektura Ing. arch. Davida Krause, to je vilová čtvrť Primavera. Vzniká v Jeronýmově ulici na jihu Úval, kde propojuje město se starší vilovou zástavbou v Radlické čtvrti. Dokončení výstavby první etapy zahrnující realizaci 13 vil je plánováno na léto roku 2018. Druhá etapa by měla být hotova na jaře roku 2019 a na léto roku 2020 je pak naplánováno dokončení etapy třetí, poslední. Kromě komfortních vilek nabízí developer, společnost JARO REAL, i několik zasíťovaných stavebních pozemků určených pro individuální výstavbu.

Jednou z hlavních charakteristik, která vilovou čtvrť Primavera odlišuje od většiny developerských projektů budovaných v Praze a okolí, jsou velkorysé zahrady. Každá vilka má totiž k dispozici pozemek o výměře minimálně 900 metrů čtverečních. Některé pozemky jsou od sebe navíc odděleny alejemi s nově vysazenými stromy, které procházejí středem vilové čtvrti a tvoří přirozenou spojnici pro pěší. Použitá stavební řešení a standardní vybavení patří k finančně náročnějším, za což se ale svým estetickým dojmem, uživatelskou přívětivostí a dlouhodobou trvanlivostí svým majitelům bohatě odmění. Ke standardnímu vybavení náleží například dřevěné podlahy, luxusní keramika a obklady Villeroy & Boch, hliníkové rámy oken s izolačními trojskly i podlahové topení v obou podlažích.

Dva typy vil

VILA PRIMOLA  - v jednoduchosti je krása

Kompaktní, čistý, až minimalistický tvar vily PRIMOLA je spojen s originálními designovými ocelovými prvky, které jí propůjčují nezaměnitelný vzhled. Uvnitř nadchne své uživatele opravdu velkorysým obývacím prostorem doplněným v přízemí o pokoj pro hosty. Klidová zóna v patře nabídne rodičům luxusní ložnici s vlastní šatnou a en suite koupelnou, dětem pak dvě prostorné ložnice s přilehlou koupelnou přístupnou ze schodišťové haly. Všechny obytné místnosti jsou prosvětleny velkými okny - například sestava oken v patře je dlouhá 13 metrů.

VILA ZAFFERANO - dynamická praktičnost

Vzhled vilové čtvrti PRIMAVERA svojí dynamičností vhodně doplňují vily ZAFFERANO, které ke kompaktnímu základnímu tvaru přidávají v přízemí pokoj pro hosty a garáž. Obývací prostor o ploše téměř 50 metrů čtverečních se do zahrady otevírá na dvou stranách panoramatickými okny, která umocňují pocit spojení s přírodou. Možnost vyjít ven na čerstvý vzduch nabízí i patro, kde se nachází terasa přístupná přímo z ložnice rodičů. Klidovou zónu pak doplňují dva dětské pokoje a prostorná koupelna.

Ačkoli je vilová čtvrť Primavera obklopena rozsáhlou zelení, díky zázemí města Úvaly budou mít její obyvatelé k dispozici veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, zdravotnické zařízení, obchody, restaurace i sportovní zařízení. Ke stanici vlaku lze navíc pohodlně dojít pěšky, a tak není auto při cestě do hlavního města, která vám nezabere víc než půl hodiny, nezbytností.

---------------------------------------

Rodinné domy Úvaly u Prahy

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-východ
Město/městská část/obec:
Úvaly
Ulice:
Jeronýmova
PSČ:
250 82
E-mail:
info@jaroreal.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
1. etapa - 13 RD, 46 RD ve 3 etapách
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. etapa - léto 2018
Nastěhování:
1. etapa - podzim 2018

Dotaz prodejci

Show debug