Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Vyladěné domy Úvaly

Na již dokončené Nízkoenergetické rodinné domy u Klánovického lesa navazuje další rezidenční projekt, který v Úvalech u Prahy realizuje developerská společnost EXAFIN. Nese název Vyladěné domy Úvaly a vzniká v Šafaříkově ulici.

Novou čtvrť rodinných domů budou tvořit dvojdomy, řadové domy a solitérní rodinné domy. Prodej prvních dvanácti rodinných domů - čtyř ve dvou dvojdomech a osmi v řadovkách - byl odstartován počátkem roku 2018. Zájemci o bydlení ve městě ležícím v těsném sousedství Prahy si zde mohou vybírat z jednotek ve velikostní kategorii 4+kk a 5+kk s garáží. Byty v řadových domech mají výměru 128 m2, plochy jednotek ve dvojdomech pak 151 m2; pozemky mají výměru od 191 do 509 m2.

Úvaly se mohou pochlubit nejenom velmi dobrou občanskou vybaveností, ale díky vlakovému a autobusovému spojení i bezproblémovou dopravní dostupností hlavního města i oblíbených rekreačních oblastí v okolí - v sousedství se nachází les Vidrholec, Škvorecká obora či Masarykův háj. Město je zelení nejenom obklopeno, ale v intravilánu se nalézá několik parků, z nichž největší je park Josefa Nachlingera na Úvaláku a Rosenbaumův park u hasičské zbrojnice. Lákavou lokalitou je také přírodní park Králičina se zajímavou naučnou stezkou.

-------------------------

Nové byty, rodinné domy - Úvaly u Prahy

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-východ
Město/městská část/obec:
Úvaly, Praha-východ
Ulice:
Šafaříkova
PSČ:
250 82
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
12 rodinných domů (celkem 67)
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
11/2019
Nastěhování:
12/2019

Dotaz prodejci