Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Golf Hostivař

Na pozemcích přímo sousedících s golfovým areálem v Praze – Hostivaři vzniká ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař, pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba stovku komfortních rodinných domů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé devítijamkové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Ulice, které zde vzniknou, nebudou předány obci a nebudou veřejné, zůstanou v majetku společnosti vlastněné majiteli jednotlivých domů. Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou dvoupodlažní, s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

První etapa (19 RD) je dokončena a od podzimu 2013 také obývána.

Druhá etapa projektu, zahrnující výstavbu 21 rodinných domů (domy 85-96), je již dokončena a vyprodána.

Třetí etapa o 39 rodinných domech je stavebně již hotova a zbývají dokončit interiéry domů dle přání a výběrů konkrétních majitelů. U této etapy kupující hrací pouze 10 % ceny, zbývající částku až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy.

Čtvrtá etapa o 12 rodiných domech, jejíž dokončení je plánováno na začátek roku 2018, je ve výstavbě, výstavba páté etapy se připravuje. 

Pro zájemce je připravena výhodná hypotéka od České spořitelny.

V nejbližším okolí Rezidence Golf Hostivař je k dispozici kompletní občanská infrastruktura - od školek, škol, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení. Lokalita je velmi dobře dostupná autem i prostředky MHD.

Areál Golf Hostivař

Golf Hostivař je poměrně nový golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném devítijamkovém hřišti.

Historie golfu v Hostivaři se začala psát už v roce 2002. V první fázi bylo zprovozněno tréninkové centrum (driving range), v roce 2005 přibyla devítijamková golfová akademie a v roce 2006 bylo otevřeno i devítijamkové golfové hřiště, kde si hráči mohou nadále zlepšovat svůj handicap a účastnit se i golfových turnajů.

Areál Golf Hostivař svým zaměřením zpřístupňuje golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů.

Golf Hostivař je ideální možností, jak:

    • se seznámit s golfem
    • získat hrací handicap
    • získat golfové dovednosti, se kterými hráč obstojí i na kterémkoliv dalším hřišti
    • si zahrát golf i ve všední den bez časové ztráty spojené s dopravou na vzdálené hřiště 

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Město/městská část/obec:
Praha 10, Horní Měcholupy
Ulice:
U Golfu
PSČ:
109 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
100 RD

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I., II. + III. et. dokončeny, IV. et.: zač. 2018
Nastěhování:
I. + II. et. vyprodány, III. etapa k nastěhování

Dotaz prodejci

Show debug