Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rodinné domy Lysolaje

Rodinné domy Lysolaje se nacházejí v pražských Lysolajích téměř na konci údolí, přímo u autobusové zastávky Lysolaje. Jedná se o klidné území, jehož přirozenou hranici na severní straně tvoří poměrně prudký zelený svah. Vlastní pozemek určený pro výstavbu rodinných domů je rovinatý, umožňuje tedy umístění rodinných domů tak, aby hlavní obytné místnosti byly orientovány na jihovýchod nebo jihozápad, vždy však do zahrady.

Celý rezidenční areál zahrnuje celkem 26 rodinných domů. Osmnáct z nich je uspořádáno do dvojic, počet doplňuje osm zcela samostatně stojících domů.

V rámci výstavby bylo postaveno celkem 24 rodinných domů, z toho šest samostatných, zbylé domy jsou uspořádány do dvojic. Kromě rodinného domu je většina domů dokončena ve stadiu Shell & Core. K nastěhování budou připraveny za cca čtyři měsíce od podpisu smlouvy.

Velikost pozemků se liší podle polohy domu, pozemky jsou o výměře od 308 m2 do 908 m2. K prodeji  jsou i dva samostatné pozemky bez rodinných domů o výměře 1200 m2, resp. 2067 m2.

Všechny domy mají jednu garáž a jedno nekryté stání na pozemku. Dvojdomy nemají společnou zeď, jedná se tedy v podstatě o „samostatné domy" posazené k sobě.

 

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 6
Město/městská část/obec:
Praha 6, Lysolaje
Ulice:
Štěpnice/Dolina
PSČ:
165 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
26 RD
Celkový počet NP:
2
Celkový počet garážových stání:
26

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončeno v Shell & Core
Nastěhování:
Bude upřesněno

Dotaz prodejci

Show debug