Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Na Malé Růži, III. fáze - energeticky úsporné RD

Zděné rodinné domy energetické třídy B, budované v rámci projektu Na Malé Růži, jistě nadchnou ty, kteří hledají příjemné, praktické, moderní i designově atraktivní bydlení s přírodou za zády a zároveň v blízkosti hlavního města, pouhých deset minut od stanice metra trasy B, Zličín. Architektura projektu Na Malé Růži, který se rozprostírá podél Husovy ulice, využívá jak tradičních příměstských a venkovských prvků, tak moderních materiálů a zároveň respektuje charakter krajiny i okolní zástavby. 

V rámci prvních dvou etap výstavby projektu bylo developerskou společností Rudná Development v Drahelčicích u Prahy vybudováno celkem devadesát rodinných a řadových domů, kdy všechny již mají své majitele. Uprostřed těchto domů vyrostlo i malé náměstíčko s parkem osazeným lavičkami, o kousek dál i hřiště pro děti. Příjemných míst zvoucích k setkávání malých i velkých je tu tedy dostatek.

V rámci třetí etapy, jejíž prodej byl zahájen počátkem roku 2018, se připravuje výstavba dalších 46 rodinných domů, a to ve velikostních kategoriích 3+kk, 4+kk a 5+kk; v případě domu s dispozicí 5+kk si lze vybrat buď dům s garáží, nebo s  přístřeškem pro auto. Užitná plocha nabízených domů se pohybuje od 101 do 139 metrů čtverečních, a ať už si vyberete kterýkoli z nich, místo pro své domácí pohodlí zde najde každý člen domácnosti.

Lokalita

Drahelčice leží pět kilometrů jihozápadně od Prahy, nedaleko Rudné. Z obce je po dálnici D5 blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst z Rudné vede i autobusové spojení či vlak. Na pražský Zličín ke stanici metra trvá cesta autobusem pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do pári minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni.

Drahelčice a jejich okolí nabízí kromě příjemného rodinného bydlení také potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. V obci, do které zasahuje přírodní park Povodí Kačáku, funguje místní knihovna, sbor dobrovolných hasičů či sportovní klub, je zde nové hřiště pro odbíjenou i dětské hřiště. V parku se nachází cyklistická dráha a okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Příznivci golfu ocení nedaleká hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Kdo rád jezdí na koni, může navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné. Právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou mateřskou i základní školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace.

----------------

Nové rodinné domy Drahelčice

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Drahelčice u Prahy
Ulice:
Drahelčice, ul. Na Malé Růži
PSČ:
252 19
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
46 rodinných domů
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
3. Q. 2019
Nastěhování:
Konec roku 2019

Dotaz prodejci