Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Třešňovka

Moderní rezidenční projekt Třešňovka, postupně vyrůstající v jednom z nejkrásnějších měst České republiky, Kutné Hoře, je ideálním místem pro domov jak mladých párů a rodin s dětmi, tak starších rezidentů. Nabízí nejenom solitérní rodinné domy se zahradou, ale i dvojdomy a řadové domy s předzahrádkami. Developer zde navíc připravuje i pozemky určené pro individuální výstavbu rodinných domů.

Úvodní fáze výstavby projektu byla zahájena v listopadu roku 2012 a zahrnovala realizaci řadových rodinných domů o bezmála devadesáti bytových jednotkách. Kompletní dokončení projektu, v němž svůj nový domov našly stovky spokojených obyvatel, proběhne v roce 2022. Součástí dokončovacích prací bude i úprava okolí.

Ačkoli se projekt rodinných domů Třešňovka nachází v blízkosti městské památkové rezervace, bydlení v této části Kutné Hory svým obyvatelům poskytuje veškeré výhody života v klidném prostředí obklopeném přírodou. Je splněným snem pro každého, kdo si přeje bydlet ve vlastním domku se zahradou a nepřijít o výhody města.

Domy jsou stavěné v nízkoenergetickém standardu za použití kvalitních a osvědčených materiálů, které jim zajišťují dlouhou životnost a minimální náklady na provoz. Centrum města, školy, školky i lékaři jsou v docházkové vzdálenosti stejně jako autobus a vlak. Autem jste v Praze za zhruba 40 minut.

-------------------------

Rodinné domy Kutná Hora, okr. Kutná Hora

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Kutná Hora
Město/městská část/obec:
Kutná Hora
Ulice:
Jabloňová
PSČ:
284 01
E-mail:
tresnovka@utc.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
150 rodinných domů
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Celý projekt - 2022
Nastěhování:
Průběžně

Dotaz prodejci