Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Beranka

Moderní architektura a promyšlené dispoziční řešení domů respektujících svým konceptem charakter dané lokality i nároky budoucích obyvatel. To je projekt Beranka, který v pražských Horních Počernicích realizuje developerská společnost Daramis.

Domy budované v rámci projektu Beranka v sobě spojují praktické výhody bytu s přednostmi rodinného domu. Dokonce i pořizovací cena domu je srovnatelná s cenou klasického bytu. Dostanete za ni ale mnohem víc - bydlení s dostatkem prostoru a vlastní zahradou. Součástí projektu, nacházejícího se ve velmi klidné lokalitě, je navíc i dětské hřiště.

V rámci projektu si lze vybírat ze čtyř typů rodinných domů, jichž na pozemku rozprostírajícím se podél ulice K Berance postupně vyroste celkem 87; 27 domů ve velikostní kategorii 4+kk bude dvoupodlažních, 60 domů 5+kk bude mít tři podlaží. Ke každému domu náleží zahrada o výměře od 100 do 300 metrů čtverečních. V rámci nadstandardu je možné si do domu pořídit výtah, který ocení především osoby se sníženou tělesnou mobilitou nebo starší lidé, dům lze také upravit jako bezbariérový, u domů A a B proměnit půdní prostor v úložný a ze střechy domu C vytvořit příjemnou terasu.

Lokalita, v níž areál rodinných domů vyrůstá, nabízí dobrou dopravní dostupnost do centra metropole (ke stanici metra Černý Most vás autobus odveze do deseti minut) i dostatek prostoru pro sport a relaxaci. V dosahu je cyklostezka navazující na Klánovický les, Chvalský zámek, tvrz Hummer či golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

-----------------

Nové rodinné domy Praha 9 

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Horní Počernice
Ulice:
K Berance
PSČ:
193 00
E-mail:
beranka@daramis.com
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
87 rodinných domů 4+kk a 5+kk
Celkový počet NP:
2-3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. etapa - 1. čtvrtletí 2018
Nastěhování:
1 etapa - léto 2018

Dotaz prodejci

Show debug