Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

ALEA Říčany - rodinné domy

Soubor rodinných domů nazvaný ALEA začal na začátku roku 2017 vyrůstat v Říčanech, malé obci vzdálené osm kilometrů západně od Brna. Jeho dokončení je plánováno na jaro roku 2018.

Šestnáct řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk, jejichž výměra se pohybuje od 125 do 160 metrů čtverečních, je inspirováno brněnským funkcionalismem, stylem, pro který je příznačná funkčnost a jednoduchost.

Přízemí se zahradou propojují celoplošná posuvná okna, zajišťující maximální množství denního světla a tolik oblíbenou komunikaci vnitřní části domu se zahradou. Prostorná koupelna je vhodná i pro wellness aktivity. Projektanti mysleli také na implementaci „zelených“ technologií, k nimž patří sběr dešťové vody pro zalévání, nadstandardní zateplení a vytápění tepelným čerpadlem.

Developerem projektu, vznikajícího v obci disponující veškerou občanskou vybaveností (najdete tu praktické lékaře pro děti i dospělé, mateřskou a základní školu, lékárnu, poštu, restaurace, obchody, sportovní kluby i přírodní biotopové koupaliště), je brněnská společnost All Inclusive Development

---------------------------------

Nové rodinné domy ALEA Říčany, nové bydlení Brno

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Jihomoravský
Okres/městský obvod:
Brno-venkov
Město/městská část/obec:
Říčany u Brna
Ulice:
Sportovní
PSČ:
664 82
E-mail:
acreal@acreal.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
16 řadových rodinných domů
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
03/2018
Nastěhování:
05/2018

Dotaz prodejci

Show debug