Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Berounská brána

Nové bydlení obklopené krásnou přírodou a s výbornou dostupností do Prahy. To je rezidenční projekt Berounská brána, který počátkem roku 2017 představila developerská společnost CRESTYL.

Ve dvou etapách vyroste v rámci tohoto projektu situovaného nedaleko historického centra Berouna deset nízkopodlažních bytových domů a 34 řadových dvoupodlažních domů, z nichž některé budou ve formě dvojdomků.

První etapa, zahrnující pět bytových domů a část řadových domů, má být podle plánu dokončena v závěru příštího roku. Ve druhé polovině roku 2018 by se mělo začít s výstavbou etapy druhé. Fázování celého projektu je pečlivě promyšleno a naplánováno, díky čemuž bude pokračující výstavba ovlivňovat život již bydlících rezidentů v co nejmenší možné míře stejně, jako je tomu i u jiných projektů skupiny CRESTYL. Proto například veškeré inženýrské sítě a komunikace budou dokončeny již v rámci první etapy.

Celkem se v projektu Berounská brána počítá se vznikem 81 komfortních bytů mnoha velikostních kategorií - od 2+kk až po 4+kk. Velikost jednotlivých dvoupodlažních domů v řadové zástavbě se bude pohybovat od 130 do 195 metrů čtverečních a všechny budou v dispozici 4+kk nebo 5+kk. Samozřejmostí je použití špičkových materiálů a nejlepších dostupných technologií. Součástí nového rezidenčního projektu je i zřízení dvou parků. Noví obyvatelé tedy budou bydlet nejen nedaleko historického centra, které je od roku 1992 městskou památkovou zónou, ale také doslova uprostřed zeleně. V té naleznou například speciální místo pro pořádání pikniků i dostatek prostoru pro další volnočasové aktivity, mezi které mohou patřit například i v parku umístěné fitness prvky.

Veškerou občanskou vybavenost lze nalézt v samotném Berouně, městě, které díky svému aktuálnímu rozvoji poskytuje i dostatek pracovních příležitostí a možností pro sportovní či kulturní vyžití. Beroun má nicméně výborné silniční i železniční spojení do Prahy. Po dálnici se autem dostanete k nejbližší stanici metra za 20 minut. Vlakem trvá cesta do centra Prahy něco přes půl hodiny. Výborná je i dostupnost na pražské letiště. A přitom město leží na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí – Českého krasu a Křivoklátska. Jeho okolí je protkáno množstvím turistických stezek a možnosti pro pěší či cyklistický výlet jsou téměř nekonečné. Jen namátkou lze zmínit Koněpruské jeskyně, Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou či Tetín.

--------------------------

Nové byty a rodinné domy, Beroun

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Beroun
Město/městská část/obec:
Beroun
Ulice:
Bezručova
PSČ:
266 01
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
81 bytů 2+kk až 4+kk a 34 ŘRD
Celkový počet NP:
5

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. etapa - závěr roku 2018
Nastěhování:
1. etapa - jaro 2019

Dotaz prodejci

Show debug