Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj

Modřanský Háj, rezidenční projekt přední developerské společnosti Avestus Real Estate, se nachází na svažitém 10hektarovém pozemku. Jeho současní i budoucí obyvatelé bezesporu ocení celkovou koncepci projektu kombinující moderní bydlení s poklidnou atmosférou a excelentní dostupností do centra metropole. Benefitem bydlení v oblíbené rezidenční části Prahy 12 je i občanská vybavenost zahrnující mateřskou školku, školu, restaurace, obchody a širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, k nimž náleží například cyklostezky, stezky pro in-line bruslaře, golfové hřiště či tenisový areál.

Modřanský Háj začal v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic vyrůstat v roce 2010 podle návrhu prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o. Objekty, které zde vznikly v rámci první fáze výstavby, mají tři nadzemní podlaží. Všechny byty a domy nabízejí zelené plochy (balkony, terasy nebo zahrady) a vyhrazená parkovací místa v garáži. Budova B1 o 22 bytech v kategoriích 1+kk až 4+kk, jejíž výstavba byla dokončena v závěru roku 2016, je jediným a zároveň posledním bytovým domem se čtyřmi nadzemními podlažími a komerčními prostory v přízemí. V létě roku 2016 byla zahájena další výstavba zahrnující realizaci 32 bytů (domy C a E) a čtyř rodinných domů (F), z nichž ke konci února 2017 našly všechny své budoucí majitele a tato fáze výstavby je tedy již vyprodaná. Všechny byty s dokončením v listopadu roku 2017 mají terasu, k domům je k dispozici zahrada.

Počátkem roku 2017 odstartoval v Modřanském Háji prodej rodinných domů, jejichž výstavba byla zahájena v dubnu téhož roku. Každý nabízí podlahovou plochu od 135 do 165 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 250 až 500 metrů čtverečních. Klienti budou mít na výběr několik variant domů s dispozicemi 4+kk  5+1 i například různými počty parkovacích míst přesně podle jejich potřeb. Vedle prostorných zahrad poskytnou svým obyvatelům nové rodinné domy také nádherný výhled do okolí. Ceny, v nichž je zahrnut i pozemek, startují na 9 550 000 korun.

Na začátku dubna roku 2017 dal developer do prodeje sedm desítek nových bytů ve třech třípodlažních bytových domech, jejichž dokončení je plánováno na rok 2018. Zájemci o bydlení v této části Prahy 4 si zde mohou vybírat z jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Ke každému z nich náleží jedno parkovací stání v prvním podzemním podlaží.

Nabídka Modřanského Háje se v prvním čvrtletí roku 2017 rozrostla i o pozemkové parcely s rozlohou od 600 do 1 900 metrů čtverečních disponujících kompletní infrastrukturou. Ta byla dokončena na podzim roku 2017. 

Od května roku 2017 je v nabídce dalších osm bytů v domech typu E a deset bytů v domech typu F. Domy typu E jsou dva, kdy každý má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. V domech typu E jsou vždy čtyři (vícepodlažní) byty. Dva z toho mají dvě nadzemní podlaží, dva pak i jedno podzemní podlaží, kde je situována garáž.

Jednotky typu F jsou dvojvily jedná se o pět domků po dvou bytech. Byty mají dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží, kde se nachází garáž pro dvě auta. Všechny domy E a F disponují vlastními zahradami. 

---------------

Nové byty, řadové a rodinné domy Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
Do Koutů
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
16 RD, 5 dvojvil, 126 bytů, 17 pozemků
Celkový počet NP:
2 a 3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dle jednotlivých etap, viz popis projektu
Nastěhování:
V závislosti na dokončování jednotlivých etap, viz popis projektu

Dotaz prodejci

Show debug