Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj

Úspěšné dokončení Modřanského Háje se blíží. Aves­tus Real Estate, developer tohoto rezidenčního kom­plexu, na začátku července 2019 oznámil zahájení výstavby závěrečné fáze rodinných domů. Jde o finální rozšíření projektu, a tak se po dokončení etapy Modřany Villas, jejíž kolaudace je plánována na jaro 2021, budou do svých domovů stěhovat poslední noví majitelé.

Do jara 2021 v oblasti pražských Modřan-Cholupic vyroste zbývajících 46 rodinných domů se zahradami, jejichž velikost se pohybuje mezi 250 a 480 metry čtverečními, a dvěma parkovacími místy. U domů si zájemci budou moci zvolit bydlení v dispozicích 4+kk, 4+1 až 5+1. Obytná plocha začíná na 135 metrech čtverečních a v největším domě dosahuje více než 180 metrů čtverečních.

Pro realizaci bydlení podle vlastních představ jsou v Modřanském Háji aktuálně k dispozici také pozemky s plochou od 805 metrů čtverečních.

Rodinné domy i parcely spojují veškeré benefity Mod­řanského Háje: blízkost přírodě chráněné krajinné oblasti Modřanská rokle s krásnými výhledy, klidnou a bezpečnou atmosféru ideální pro rodinné byd­lení, dobrou dostupnost do centra metropole v řádu několika málo desítek minut, ale i služby a občanskou vybavenost v bezprostředním okolí: školy, školky, gol­fové hřiště, tenisovou halu, půjčovnu kol či nedalekou populární trať pro in-line brusle.

Modřanský Háj začala společnost Avestus Real Estate stavět v roce 2010 na 10hektarovém pozemku ve vyhledávané pražské rezidenční lokalitě. Design nemovitostí vychází z návrhů studia A69-architekti s.r.o. Jedním z hlavních cílů architektů bylo propo­jit urbánní nadčasový styl se zelení a okolním lesem a vytvořit tak atmosféru venkova na kraji metropole. Projekt se těší enormnímu zájmu, což dokazuje také dosavadní tempo prodeje.

Více informací i aktuální nabídku jednotek Modřan­ského Háje naleznete na stránkách projektu.

---------------

POZEMKY PRO VÝSTAVBU SOLITÉRNÍCH RODINNÝCH DOMŮ

Nabídku parcel pro výstavbu rodinných domů v projektu Modřanský háj naleznete na webu projektu ZDE 

---------------

Nové byty, řadové a rodinné domy, pozemky - Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
Štolcova 1
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
62 RD, 134 bytů, 5 dvojvil, 3 vily, 17 parcel
Celkový počet NP:
2 a 3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dle jednotlivých etap, viz popis projektu
Nastěhování:
V závislosti na dokončování jednotlivých etap, viz popis projektu

Dotaz prodejci