Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

top´rezidence Pomezí - 1. etapa

Na jaře roku 2017 zahájila developerská společnost KKCG Real Estate prodej prvních 45 bytů z první etapy projektu top´rezidence Pomezí. Projekt je součástí ambiciózního rozvoje lokality rozprostírající se na území Prahy 5 – Košíř, ke kterému byl společností KKCG Real Estate v roce 2016 uspořádán mezinárodní architektonický workshop. Vítězný koncept pojatý jako ‘bydlení v parku‘ vznikl kombinací architektonických návrhů ateliérů Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT)/Hnilička architekti (CZ), MAJO architekti (CZ) a ABM architekti (CZ).

První etapa projektu top´rezidence Pomezí, realizovaná v ulici Na Pomezí podle návrhu architekta Petra Bouřila (ABM architekti), nabídne ve čtyřech čtyřpodlažních domech s nástavbami celkem 81 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk. Byty disponují předzahrádkami nebo velkými balkony a terasami. Nejnáročnějším klientům jsou pak určeny dvojúrovňové penthousy pyšnící se rozsáhlými střešními terasami. Všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s decentrálním větráním s rekuperací tepla. Samozřejmostí je vysoký kvalitativní standard, jehož součástí jsou venkovní hliníkové žaluzie, inteligentní ovládání a velkoformátová okna nabízející působivý výhled na Staré Město pražské nebo do zeleně blízkého parku.

Komfort bydlení zajišťují i podzemní podlaží poskytující dostatek prostoru pro parkování vozů, kde jsou připraveny i stanice pro dobíjení elektromobilů. Nacházejí se zde rovněž sklepy připravené pro každou bytovou jednotku a také myčka kol.

Lokalita, v níž top´rezidence Pomezí vyrůstá, se může pochlubit nejenom dobrou občanskou vybaveností, ale i bezproblémovou dopravní dostupností. Zastávka autobusu MHD se nalézá pouhých 150 metrů od projektu; ke křižovatce Anděl - v centru Prahy 5 se tak lze dopravit za necelých dvacet minut, autem do deseti minut. Zhruba 250 metrů od top´rezidence se rovněž nachází vlaková zastávka Praha – Cibulka, která představuje další variantu dopravy do zaměstnání nebo na výlety do blízkého okolí. V blízkosti ulice Na Pomezí se kromě škol, obchodů a služeb nachází i dostatek příležitostí pro sport a relaxaci.

Dokončení výstavby první etapy projektu top´rezidence Pomezí je naplánováno na 4. čtvrtletí roku 2019.

---------------

Nové byty, nízkoenergetické rodinné domy, Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Košíře
Ulice:
Na Pomezí
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
1. etapa - 81 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
4. Q 2019
Nastěhování:
Bude upřesněno

Dotaz prodejci

Show debug