Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

top´rezidence Pomezí

Top´rezidence Pomezí je součástí ambiciózního rozvoje lokality rozprostírající se na území Prahy 5 – Košíř, ke kterému byl společností KKCG Real Estate v roce 2016 uspořádán mezinárodní architektonický workshop. Vítězný koncept pojatý jako ‘bydlení v parku‘ vznikl kombinací architektonických návrhů ateliérů Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT)/Hnilička architekti (CZ), MAJO architekti (CZ) a ABM architekti (CZ).

První etapa projektu top´rezidence Pomezí, realizovaná v ulici Na Pomezí podle návrhu architekta Petra Bouřila (ABM architekti), nabízí ve čtyřech čtyřpodlažních domech s nástavbami celkem 90 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 6+kk. Byty disponují předzahrádkami nebo velkými balkony a terasami. Nejnáročnější klienty jistě zaujmou dvojúrovňové penthousy s rozsáhlými střešními terasami. Všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s decentrálním větráním s rekuperací tepla. Penthousy jsou klimatizovány. Samozřejmostí všech bytů je vysoký kvalitativní standard, jehož součástí jsou dřevěné podlahy, venkovní elektricky ovládané hliníkové žaluzie, inteligentní elektroinstalace a velkoformátová okna nabízející působivý výhled na Staré Město pražské a do zeleně blízkého přírodního parku Košíře-Motol.

Ve druhé etapě projektu bude v roce 2020 v nabídce nejdříve 5 luxusních vil a 38 řadových rodinných domů, později také 56 prémiových bytů.

Lokalita přírodního parku pod stolovou horou Vidoule, v níž top´rezidence Pomezí vyrůstá, se může pochlubit nejenom krásnými výhledy, ale i dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Zastávka autobusu MHD je 150 metrů od projektu; ke křižovatce Anděl – v centru Prahy 5 se dopravíte za necelých 15 minut, autem do 10 minut. Zhruba 600 metrů od top´rezidence se nachází vlaková zastávka Praha – Cibulka. V blízkosti ulice Na Pomezí se kromě škol a školek nachází i dostatek příležitostí pro sport a relaxaci.

Dokončení výstavby první etapy projektu top´rezidence Pomezí je naplánováno na 1. čtvrtletí roku 2021.

---------------

Nové byty, nízkoenergetické rodinné domy, Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Košíře
Ulice:
Na Pomezí
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
1. etapa - 90 bytů 1+kk až 6+kk
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
12/2020
Nastěhování:
I. etapa - 1. Q 2021

Dotaz prodejci