Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Velká Brána

V Horoměřicích ležících v těsném sousedství Prahy 6 začala vyrůstat Velká Brána – nový rezidenční projekt, pod nímž je podepsána developerská společnost Horizon Holding.

Velkou Bránu najdete na pozemku mezi ulicemi Na Pískách, Velvarská a T. G. Masaryka, tvoří ji sedm villa domů, které na první pohled zaujmou svojí jednoduchostí a ele­gancí. Na prodej zde bude celkem 168 nových bytů ve velikostních kategoriích 2+kk až 4+kk a kromě nich tu developer vybuduje i prostory pro služby.

První etapa projektu, v níž bude ve čtyřech bytových domech vybudováno 80 jednotek, začala vyrůstat již v polovině srpna roku 2016. Prodej bytů developer zahájil dva měsíce poté – v říjnu. První obyvatelé by se tak do svých nových domovů ve Velké Bráně mohli začít stěhovat v průběhu léta roku 2018.

Zájemci o bydlení v klidné lokalitě v těsné blízkosti hlavního města, které je z Horoměřic velmi dobře dopravně dostupné, si mohou vybírat z bytů různých velikostních kategorií. Většina z nich bude mít buď balkon, nebo terasu, byty situované do prvního nadzemního podlaží pak předzahrádky. Samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst.

Horoměřice, z nichž se do centra Prahy dostanete prostředky městské hromadné dopravy do dvaceti minut, disponují kompletní občanskou vybaveností. Najdete zde nejenom mateřskou a základní školu, zdravotní středisko či veterinární kliniku, ale i množství obchodů a služeb. Samozřejmostí jsou i restaurace a knihovna s galerií.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Praha-západ
Město/městská část/obec:
Horoměřice
Ulice:
Horoměřice, Na Pískách/Velvarská/T. G. M.
PSČ:
252 62
E-mail:
prodej@velkabrana.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
1. et. - 80 bytů, 2. et. - 42 bytů 2+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4-5
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
10/2016
Dokončení výstavby:
1. et.: 1. Q 2018, 2. et.: léto 2018
Nastěhování:
V průběhu léta 2018

Dotaz prodejci