reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Zahrada - nové byty v Lysé nad Labem

Nízkoenergetické bydlení s výbornou dostupností z Prahy (jen 25 minut na Masarykovo nádraží) na vás čeká v Lysé nad Labem, kde v rámci dokončených etap výstavby projektu Zåhrada již stojí tři z celkem 13 bytových domů.

Loni byl dokončen dům Rozmarýn, který je součástí druhé etapy výstavby. Přitom v průběhu tohoto roku bude dokončen i její druhý objekt - dům Šalvěj s 28 byty, z nichž celá třetina je svými interiéry a provedením přizpůsobena potřebám seniorů. Oba domy totiž nabízejí nájemní bydlení pro občany ve věku 65+.

V květnu roku 2015 byl zahájen prodej bytů domu Jasany, nabízející byty s dispozicemi 3+kk a 4+kk. I v tomto domě jsou byty postaveny v nízkoenergetickém standardu s vysoce kvalitním zateplením a řízeným větráním s rekuperací tepla. Každý byt bude mít prostorný balkon, terasu se zahradou nebo dokonce zimní zahradu. K bytu je možné také přikoupit parkovací stání nebo sklep. Dokončení Jasanů, které nabízejí - stejně jako první dva domy projektu -  vlastnické bydlení, je plánováno na závěr roku 2016. A už letos na jaře bude zahájen prodej bytů v dalším objektu Zahrady – jedná se o Šporkův dům s celkem 65 byty, jenž bude hotov v roce 2017.

Projekt Zåhrada je doslova zelený - bere ohledy na stávající zeleň v lokalitě a ta je současně je osazována množství nových stromů a keřů. Domy tak budou obklopeny rozlehlým zeleným parterem (jeho celková rozloha bude 14 000 m2) s altány, vodními plochami i dětskými hřišti. Přitom obyvatele komplexu nebudou rušit auta - v podzemních garážích vznikne celkem 350 parkovacích míst, počítá se také se sklepy a sklady na sportovní vybavení.

Výstavba projektu Zåhrada je rozdělena do několika etap. Po kompletním dokončení na ploše dvou hektarů vznikne nová rezidenční čtvrť včetně polyfunkčního domu Pasáž (s obchody, poštou, restauracemi, bazénem apod.), odkud se do centra Lysé dostanete pěšky za pět minut.

Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní bydlení pro tři generace v lokalitě se zvyšující se bonitou, s výbornou dopravní dostupností a příjemným zeleným okolím.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Nymburk
Město/městská část/obec:
Lysá nad Labem
Ulice:
Slunéčkova 1982, 1983, 1984
PSČ:
289 22
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. 37 bytů, II. et. 67, III. et. 21
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
29
Celkový počet garážových stání:
46

Termíny

Zahájení prodeje:
09/2011
Dokončení výstavby:
I. et. 6/2013, II. et. v průběhu let 2015 až 2017
Nastěhování:
I. et. k nastěhování, II. etapa v průběhu let 2015 až 2017

Dotaz prodejci