reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Byty Slaný

Osm dokončených a zkolaudovaných viladomů s celkem 85 bytovými jednotkami představuje projekt Byty Slaný, který v Kybalově ulici v lokalitě Na Dolíkách vybudovala společnost JTH Group. Autorem architektonického návrhu domů je ateliér Bílek Associates.

Zájemci o bydlení ve Slaném si zde mohli vybírat z bytových jednotek různých velikostí - od 1+kk po 4+kk, jejichž výměry se pohybují od 43 do 120 metrů čtverečních. A ačkoli většina bytů má již své majitele, stále (počátek roku 2016) jsou zde k dispozici byty ve všech velikostních kategoriích. V přízemí domů jsou umístěny předzahrádky, k většině bytů pak náleží balkon či terasa. Ke každému bytu patří garážové stání a sklep. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu. Parkovat lze také na parkovacích stáních v okolí viladomů. Prostor mezi domy je vyplněn plochami pro pěší a upravenou parkovou zelení. Součástí uzavřeného, oploceného areálu je dětské hřiště, což ocení zejména mladé rodiny, které se tak nebudou muset obávat o bezpečí svých ratolestí.

Ve Slaném se nachází veškerá občanská vybavenost. V bezprostředním okolí a v blízkém centru města je několik mateřských a základních škol, gymnázium, integrovaná střední škola, obchodní akademie, soukromá jazyková škola. Je zde také pošta, lékárna, supermarket, zdravotnické zařízení, policie, sportovní centra a obchody pro každodenní nákupy v centru města. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedalekého hlavního města. V místě je zastávka linkového autobusu Praha - Slaný, automobilem se dostanete do deseti minut k Obchodnímu centru Šestka, do 20 minut k Obchodnímu centru Zličín, IKEA, nebo do stanice metra Zličín či Dejvická.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Středočeský
Okres/městský obvod:
Kladno
Město/městská část/obec:
Slaný
Ulice:
Kybalova
PSČ:
274 01
E-mail:
info@jth.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
85 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
85
Celkový počet garážových stání:
85

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončeno
Nastěhování:
K nastěhování

Dotaz prodejci