Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Břevnov

V sousedství chráněné památkové zóny Tejnka, v místě obklopeném zahradami, činžovními domy a prvorepublikovými vilami, vyroste novostavba bytového domu nazvaného Rezidence Břevnov.

Nový bytový dům o čtyřech nadzemních podlažích, jehož developerem je společnost BVK, bude stát v ulici Za Strahovem a nabízí pouze dvanáct bytů ve velikostních kategoriích 2+kk až 4+kk. Dokončení výstavby Rezidence Břevnov, jejíž návrh pochází z pera Ing. arch. Pavla Hrocha z ABCD studia, je plánováno na podzim roku 2017.

Velikosti bytů se pohybují od 27 m2 (ateliér v přízemí) do cca 120 m2. Většina bytových jednotek má k dispozici buď terasu, balkon, nebo zahrádku, ke každému pak náleží sklep a minimálně jedno garážové stání umístěné v prvním podzemním podlaží. Rezidenti jistě ocení i dostatek soukromí a prostor pro odpočinek, který poskytne upravený dvorek v zelení osázeném vnitrobloku.

Stejně jako v již vyprodaném Vila domě V Podbabě, který v pražských Dejvicích společnost BVK dokončila na počátku roku 2012, developer i zde zaručuje vysoký standard použitých materiálů i provedení stavby. To mimo jiné představují masivní dubové podlahy, dřevěná okna z Meranti s trojskly, obklady a dlažby španělské a italské provenience, značková sanita. Samozřejmostí je realizace klientských změn.

Pražský Břevnov, v němž Rezidence Břevnov vyroste, patří mezi tradiční a velmi oblíbené rezidenční lokality. Disponuje plnou občanskou vybaveností – jsou zde školy, školky, zdravotnická zařízení, veškeré potřebné obchody a služby, a také bezproblémovou dopravní dostupností do centra metropole. Díky tomu, a také zásluhou mnoha sportovišť, rozlehlých parků a blízkého areálu Pražského hradu, patří k nejatraktivnějším místům na mapě Prahy.

 

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 6
Město/městská část/obec:
Praha 6, Břevnov
Ulice:
Za Strahovem
E-mail:
info@rezidencebrevnov.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
12 bytů
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2017
Nastěhování:
Zima 2017

Dotaz prodejci