Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Modřanka

Na pravém břehu řeky Vltavy, v místech, kde v pražských Modřanech kdysi stával cukrovar, vyroste nový rezidenční projekt. Nese název Rezidence Modřanka a zájemcům o klidné bydlení v sousedstvíprvorepublikových vilek se vzrostlými zahradami nabídne celkem 292 nových bytů ve čtyřech bytových domech. Ty zde vyrostou postupně v několika etapách a budou uspořádány do tvaru podkovy. Díky tomuto uspořádání mezi nimi vznikne zajímavý prostor s rozlehlým travnatým atriem se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Parkování je zajištěno v podzemních garážích.

V Rezidenci Modřanka si lze vybírat z široké nabídky bytových jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk, jejichž plochy se pohybují od 30 do 160 metrů čtverečních. K většině bytů náleží balkon či prosklená lodžie. Všechny byty v prvním nadzemním podlaží mají terasu a předzahrádku, bytové jednotky v nejvyšších patrech pak prostornou terasu.

Rezidence Modřanka, jejíž architektonický návrh pochází z ateliéru LOXIA, vyroste v lokalitě disponující veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde školy, školky, obchody, poliklinika, restaurace i kavárny. Do centra metropole lze jednoduše dojet tramvají, autobusem či autem. Sportovně založené jedince jistě osloví i sportovní hala a golfové hřiště na dosah, cyklostezky i stezky pro in-line bruslaře.

Zahájení výstavby první etapy projektu Rezidence Modřanka proběhlo na počátku září roku 2015, předpokládané dokončení výstavby této etapy je plánováno na závěr roku 2016. Výstavba druhé etapy byla odstartována 1. února 2016 a na konci téhož roku se předpokládá spuštění prodeje etapy třetí.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
K Vystrkovu/Komořanská
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
292 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano
Celkový počet garážových stání:
292

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
12/2016 - I. etapa
Nastěhování:
1. čtvrtletí 2017

Dotaz prodejci