Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Modřanka

Na pravém břehu řeky Vltavy, v místech, kde v pražských Modřanech kdysi stával cukrovar, vyrůstá nový rezidenční projekt. Nese název Rezidence Modřanka a zájemcům o klidné bydlení v sousedství prvorepublikových vilek se vzrostlými zahradami nabídl bezmála tři stovky nových bytů ve čtyřech bytových domech. Ty zde rostou postupně v několika etapách a jsou uspořádány do tvaru podkovy. Díky tomuto uspořádání mezi nimi vznikne zajímavý a velmi příjemný prostor - rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Parkování je zajištěno v podzemních garážích.

Zahájení výstavby první etapy projektu Rezidence Modřanka proběhlo v září roku 2015, dokončena byla na jaře roku 2017. Výstavba druhé etapy byla odstartována 1. února 2016 a k nastěhování by měla být připravena koncem roku 2017. Obě tyto etapy jsou zcela vyprodané.

Přesně o rok později po zahájení stavebních prací na druhé etapě, tedy počátkem února roku 2017, začala na pozemku mezi Komořanskou ulicí a ulicí K Vystrkovu vyrůstat etapa třetí. Ta nese název Modřanka Tower a na 15 nadzemních podlažích nabízí celkem 70 jedinečných bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk. Dokončení výstavby této budovy, která bude svým obyvatelům poskytovat nejenom nadstandardní bydlení, ale i krásný výhled do okolí a na řeku, je naplánováno na závěr roku 2018. Prodej bytů ze čtvrté etapy, v níž bude vybudováno 73 jednotek, byl odstartován v závěru června roku 2017, její dokončení je plánováno na září roku 2019.

Rezidence Modřanka, jejíž architektonický návrh pochází z ateliéru LOXIA, vzniká v lokalitě disponující veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde školy, školky, obchody, poliklinika, restaurace i kavárny. Do centra metropole lze jednoduše dojet tramvají, autobusem či autem. Sportovně založené jedince jistě osloví i sportovní hala a golfové hřiště na dosah, cyklostezky i stezky pro in-line bruslaře.

---------------------

Nové byty v Praze 4, Rezidence Modřanka

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
K Vystrkovu/Komořanská
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
292 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
8, resp. 15
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano
Celkový počet garážových stání:
292

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
III. et. 12/2018, IV. et. 9/2019
Nastěhování:
III. et, I. pol./2019, IV. et. závěr r. 2019

Dotaz prodejci