Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Byty Vivus Uhříněves - I. etapa

Byty Vivus Uhříněves - to je nový rezidenční projekt developerské společnosti VIVUS, jehož výstavba byla v pražské Uhříněvsi zahájena první etapou v dubnu 2015.

Nový rezidenční areál, vznikající v klidné lokalitě mezi ulicemi Františka Diviše a Ke Kříži, v první etapě výstavby nabízí 194 bytových jednotek ve čtyřech domech. Tři z nich - domy nesoucí označení K, L a M2, jsou šestipodlažní, čtvrtý (M1) roste do výšky pěti nadzemních podlaží. 

Zájemci o bydlení v této části Prahy 10 si mohou vybírat z nových bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk. V nabídce převažují menší byty 1+kk a 2+kk, jsou zde ale zastoupeny i byty  3+kk a 4+kk, vhodné pro větší rodiny. Většina bytů má buď lodžii, nebo terasu. Byty v přízemí pak předzahrádky. K některým náleží i garážové stání v prvním podzemním podlaží, další parkování, zajištěné uzamykatelnými sloupky, je na povrchu.

Zajímavostí projektu je i skutečnost, že v objektu L  a u většiny bytů v objektu M2 je navrženo rekuperační větrání. Součástí těchto bytů je vlastní rekuperační jednotka, byty tedy není nutné větrat okny; při správném používání systému tak lze ušetřit za vytápění.

Pro děti všech věkových kategorií developer v rámci rezidenčního areálu vybuduje víceúčelové hřiště, všem pak bude sloužit malé náměstí osazené zelení. Součástí  projektu jsou také komerční prostory, díky nimž se rozšíří nabídka obchodů a služeb.

Uhříněves patří mezi nejprogresivněji se rozvíjející části Prahy, zejména je zde patrný příliv mladých rodin s  dětmi. K jejím nesporným výhodám patří dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy a to jak autobusem, tak vlakem. Na Hlavním nádraží jste vlakem za patnáct minut, jen deset minut trvá cesta autobusem ke stanici metra trasy C - Háje, dvacet minut pak ke stanici metra trasy A - Depo Hostivař. Velmi dobrá je i občanská vybavenost, která se navíc rychle rozšiřuje a zkvalitňuje.

---------------

Nové byty Praha 10

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Město/městská část/obec:
Praha 10, Uhříněves
Ulice:
mezi ul. Fr. Diviše a Ke kříži

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
194 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
5-6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2016
Nastěhování:
Jaro 2017

Dotaz prodejci