Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

SMART byty

Rezidenční projekt SMART byty je pilotním projektem chytrého bydlení české developerské společnosti Trigema. Projekt navazuje na trendy, které společnost naznačila už ve svých dřívějších projektech a dále je rozpracovává.

V rámci projektu SMART bytypražských Nových Butovicích vznikají ve dvou etapách dva bytové domy, které nabídnou cca 330 nových bytů na prodej. Ty budou, jak už se u bytů Trigemy stalo standardem, energeticky úsporné a nově navíc přibudou rozvody pro technologie inteligentního bydlení.

Inteligentní systémy nejenomže zpříjemní obývání bytu, ale jsou schopné majitelům ušetřit nemalé finanční částky. V době nepřítomnosti obyvatel umí utlumit provoz všech připojených spotřebičů, umožní pohodlné ovládání světel i teploty v jednotlivých místnostech atd. Pořizovací náklady přitom nejsou nijak závratné a díky předpřipraveným rozvodům je instalace otázkou chvilky.

Stejně jako předchozí projekt Trigemy, také projekt SMART byty nabízí modulové bydlení. To představuje možnost koupit si více bytů, které lze podle potřeb propojovat, nebo oddělovat, nakládat s nimi jako se samostatnými oddělenými jednotkami, a to včetně vlastního měření energií. Ptáte se, k čemu je to dobré? Myšlenka „modulového bydlení“ vychází z reálných zkušeností developera a potřeb mnoha lidí. Bytové potřeby každého z nás se v průběhu života mění a právě myšlenka modulových bytů umožňuje na tyto změny flexibilně reagovat bez nutnosti stěhování, nebo výraznějších stavebních zásahů. Modulové byty také nabízejí zajímavé možnosti financování, nebo přímo investice. V tom případě určitě oceníte nižší cenu spojených modulových bytů oproti samostatným jednotkám.

Za pozornost však stojí nejen projekt samotný, ale i lokalita, v níž novostavba vyrůstá. Skvělá dopravní dostupnost (sousedství stanice metra Nové Butovice), výborná občanská vybavenost, nákupy i zábava na dosah. To vše dělá z Nových Butovic skvělé místo k životu.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Stodůlky
Ulice:
Na Zlatě
PSČ:
158 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
330 bytů
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Celkový počet garážových stání:
330

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I. et. podzim 2015, II. et. léto 2016
Nastěhování:
I. et. zima 2015, II. et. podzim 2016

Dotaz prodejci