Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Byty U Dubu

Jen kousek od přírodní památky Modřanská rokle, v sousedství stávající rezidenční zástavby, vyrůstá bytový projekt BYTY U DUBU developerské společnosti Kuchař & Thein. Zajímavostí tohoto projektu jsou tzv. chytré byty 1(2)+kk, umožňující bydlení pro jednotlivce, pár, či mladou rodinu. V těchto variabilních bytech lze úpravou plánované polopříčky buď vytvořit jeden velký obytný prostor, nebo ložnici naopak zcela oddělit a získat tím navíc jednu místnost. Skleněné příčky, posuvné dveře, japonské stěny, nebo tradiční samostatné vstupy dokážou změnit ráz bytu dle požadavků a stylu klienta.

Standardní vybavení bytu, které je již zahrnuto v jeho ceně, reprezentují kvalitní materiály a zařizovací předměty, splňující současné nároky kladené na moderní bydlení. V rámci balíčků Standard a Standard+ si klienti mohou vybírat z různých barev a dekorů, případně je měnit a doplňovat dle individuálně zvolených výrobků a materiálů z nabídky osvědčených dodavatelů, a to za speciálně zvýhodněné ceny.

Druhá etapa výstavba, jejíž realizace bude zahájena v průběhu roku 2016, bude komornější než ta první. Zahrnuje dva domy - v prvním z nich vznikne celkem 40 bytů ve velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk. V nabídce tohoto domu převažují byty v dispozici 3+kk a 4+kk o ploše dosahující až 116 metrů čtvrečních; všechny tyto byty mají komoru, balkon či terasu, některé disponují dvěma koupelnami – jsou tedy koncipovány tak, aby vyhovovaly požadavkům na moderní rodinné bydlení. Stejně jako v první etapě i zde mají klienti možnost zařídit si interiér podle svých představ pomocí výhodného balíčku Standard+. Přízemí domu je zčásti určeno i pro komerční účely.

Druhý dům, který byl do prodeje nasazen v únoru roku 2016, nabízí 37 bytových jednotek.

Projekt získal ocenění odborné poroty - Realitní projekt roku 2014 v Praze 4.

Modřanský projekt BYTY U DUBU je reakcí na poptávku po cenově dostupných nových bytech v Praze. Například variabilní dispozici 1(2)+kk o 49 metrech čtverečních získáte za 2,8 mil. korun.
Využijte příznivých cen nových bytů v projektu disponujícím občanskou vybaveností v místě, dobrou dopravní dostupností a přírodou na dosah. V blízkosti se navíc nachází mnoho příležitostí pro rozmanité sportovní vyžití (golf, squash, tenis, dráha pro in-line bruslení, jogging…), v docházkové vzdálenosti jsou pak obchody, školy i školky, poliklinika Modřany, restaurace, kino a další služby. Zastávka autobusu MHD se nachází přímo u domu a zastávka tramvaje je vzdálena cca 250 metrů.

1. etapa – výstavba – zahájení 2015, dokončení podzim 2016
2. etapa – výstavba – zahájení 2016, dokončení v roce 2017

Koncem června 2016 byl prodán poslední, 157. byt z první etapy projektu U DUBU, jejíž dokončení proběhne na podzim. Všem novým majitelům blahopřejeme k vlastnímu bydlení, a ty, kteří ho stále ještě hledají, upozorňujeme na nabídku volných bytů z druhé etapy tohoto projektu.

Více informací o projektu a nabídku bytů naleznete na webu projektu. 

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Modřany
Ulice:
Generála Šišky/Československého exilu
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. 157 bytů, II. et. 77 bytů
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
59
Celkový počet garážových stání:
131

Termíny

Zahájení prodeje:
03/2014
Dokončení výstavby:
I. et. 4. Q. 2016, II. et. 2017
Nastěhování:
I. et. 4. Q. 2016, II. et. 2017

Dotaz prodejci