Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Byty U Dubu

Hledáte nové rodinné bydlení v místě s veškerou občanskou vybaveností, velmi dobrou dopravní dostupností, dostatkem zeleně a sportovišti v dosahu? Pak vaší pozornosti doporučujeme projekt Byty U Dubu v Praze 4 - Modřanech.

Pražské Modřany patří k oblíbeným rezidenčním lokalitám. Jejich obyvatelé to mají kousek nejenom do města a do přírody (Modřanská rokle), ale také za sportem (v dosahu jsou golfová hřiště, squash, dráha pro in-line bruslení i cyklostezka, která vede podél Vltavy až na Zbraslav).

Projekt Byty U Dubu roste na pozemku mezi ulicemi Generála Šišky, K Dolům a Soukalova, v sousedství stávající zástavby rodinných domů. Lokalita disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností (v místě je poliklinika, škola, školka, obchody,…) a dopravní dostupností - zastávky MHD jsou prakticky u domu (bus na metro C a B a tram přímo do centra).

První etapa projektu byla zkolaudována v září roku 2016, kdy byla zároveň zahájena výstavba etapy druhé. V ní bude ve dvou samostatně stojících čtyřpatrových domech orientovaných do klidné okolní zástavby vybudováno celkem 77 bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Jejich výměry budou dosahovat až 116 metrů čtverečních, kdy ke každému bytu náleží buď balkon, nebo terasa. Samozřejmostí je možnost koupě garážového stání a sklepa.

Standardní vybavení, které je již zahrnuto v ceně bytu, představuje kvalitní materiály a zařizovací předměty odpovídající současným nárokům na moderní bydlení. Ale není třeba se omezovat, a proto již nyní můžete vybírat i z nového balíčku STANDARD +.  

V nabídce z druhé etapy zbývají tři volné byty 4+kk vhodné pro rodinné bydlení - konkrétní nabídku bytů naleznete na http://www.byty-u-dubu.cz .

Prohlídněte si také nové vizualizace a fotky z již zahájené výstavby druhé etapy

1. etapa – zkolaudována v září 2016, vše prodáno

2. etapa – výstavba zahájena v září 2016, dokončení v roce 2017

--------------

Nové byty Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Modřany
Ulice:
Generála Šišky/Československého exilu
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. 157 bytů, II. et. 77 bytů
Celkový počet NP:
8
Celkový počet PP:
2
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
59
Celkový počet garážových stání:
131

Termíny

Zahájení prodeje:
03/2014
Dokončení výstavby:
I. et. 4. Q. 2016, II. et. 2017
Nastěhování:
I. et. 4. Q. 2016, II. et. 2017

Dotaz prodejci