Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Koivu Zličín

Uzavřený areál jedenácti bytových domů realizovaných postupně ve dvou etapách vznikne mezi ulicemi Vratičová a Křivatcová na pražském Zličíně. Projekt, jehož developerem je finská společnost YIT, nese název Koivu Zličín (koivu je finsky bříza - je symbolem pozitivní energie, kterou zde noví majitelé jistě pocítí díky dvěma blízkým rybníkům a dalším možnostem jak trávit čas v přírodě).

První etapu projektu, jejíž výstavba byla zahájena na jaře roku 2016 a počátkem června byla už z padesáti procent vyprodána, představuje pětice bytových domů se sedmdesáti jednotkami. Prodej prvních bytů z druhé etapy, v níž bude postaveno celkem šest domů, developer zahájil v červnu. Další byty (z domů F, G a H) byly dány do prodeje na podzim. V rámci této etapy bude vybudováno devadesát bytových jednotek. Dokončení výstavby celého obytného areálu, tedy obou etap, je plánováno na zimu roku 2017.

Koivu Zličín ve své první etapě nabízí bytové jednotky ve velikostní kategorii 2+kk až 4+kk, ta druhá nabídku rozšířila o byty s dispozicemi 1+kk a 5+kk. K některým bytům v přízemí budou náležet předzahrádky, k bytům v nejvyšším podlaží prostorné terasy.

Projekt je zasazen v původní zástavbě rodinných domů v blízkosti dvou rybníků, stejně tak je po ruce oblíbené nákupní centrum s kinem a fitness centrem a v místě je i veškerá základní občanská vybavenost. Součástí areálu bude náměstíčko s dětským hřištěm a lavičkami.

Projekt Koivu Zličín je nízkoenergetický – disponuje energetickým štítkem skupiny B.

--------------

Nové byty Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Zličín
Ulice:
ul. Vratičová/Křivatcová
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. - 70 bytů, II. et. - 90 bytů
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Zima 2017
Nastěhování:
Jaro 2018

Dotaz prodejci