reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Koivu Zličín

Uzavřený areál jedenácti bytových domů realizovaných ve dvou etapách vznikne mezi ulicemi Vratičová a Křivatcová na pražském Zličíně. Projekt, jehož developerem je finská společnost YIT, nese název Koivu Zličín (koivu je finsky bříza - je symbolem pozitivní energie, kterou zde noví majitelé jistě pocítí díky dvěma blízkým rybníkům a dalším možnostem jak trávit čas v přírodě).

První etapu projektu, jejíž výstavba bude zahájena na jaře roku 2016, představuje pětice bytových domů se 70 jednotkami. Druhá etapa, v níž bude postaveno šest domů, by měla začít vyrůstat zanedlouho po první – na sklonku léta roku 2016. V ní bude vybudováno zhruba devadesát bytových jednotek. Dokončení výstavby celého obytného areálu je plánováno na zimu 2017.

Koivu Zličín ve své první etapě nabízí bytové jednotky ve velikostní kategorii 2+kk až 4+kk, ta druhá nabídku rozšíří o byty s dispozicemi 1+kk a 5+kk. K některým bytům v přízemí budou náležet předzahrádky, k bytům v nejvyšším podlaží prostorné terasy.

Projekt je zasazen v původní zástavbě rodinných domů v blízkosti dvou rybníků, stejně tak je po ruce oblíbené nákupní centrum s kinem a fitness centrem a v místě je i veškerá základní občanská vybavenost. Součástí areálu bude náměstíčko s dětským hřištěm a lavičkami.

Projekt je nízkoenergetický – disponuje energetickým štítkem skupiny B.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Zličín
Ulice:
ul. Vratičová/Křivatcová
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
I. et. - 70 bytů, II. et. - 90 bytů
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Zima 2017
Nastěhování:
Jaro 2018

Dotaz prodejci