reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Rezidence Na Farkáně

Nový bytový projekt developerské společnosti A-TRIO, nazvaný Rezidence Na Farkáně, tvoří dvojice architektonicky zajímavých obytných domů. Ty byly vybudovány na jižním svahu v příjemné a klidné rezidenční části Prahy 5, na dohled od stanice metra Radlická. Projekt byl navržen s ohledem na původní zástavbu a stal se osobitou součástí městské vilové čtvrti Na Farkáně.

V sousedství Rezidence Na Farkáně se rozprostírá park Na Farkáně, který je pro svoji jižní orientaci ideálním místem zvoucím k odpočinku. V docházkové vzdálenosti se pak nachází oblíbená zahrada Santoška, či sady Na skalce. V okolí se nalézají jak mateřské, tak základní školy, gymnázium, sportovní centrum s bazénem či další body zájmu občanské vybavenosti, k nimž patří obchody, pošta, banka, restaurace, zdravotnické zařízení atd.

Rezidence Na Farkáně, zkolaudovaná v červnu roku 2015, nabízí celkem 49 bytových jednotek ve velikostních kategoriích od 1+kk po 4+kk. Jeden dům nabízí 25 a druhý 24 bytů. Všechny byty jsou navrženy s důrazem na maximální využití užitného prostoru, tedy tak, aby mohly uspokojit požadavky všech zájemců o kvalitní bydlení ve vysokém uživatelském standardu.

Součástí všech bytových jednotek je komfortní sklepní prostor. Parkování automobilů je řešeno pro každý dům odděleně halovou garáží s podzemními parkovacími stáními. Vzhledem k umístění domu do svahu je nájezd do halové garáže beze spádu. Majitelé bytů budou moci používat i společnou privátní zahradu.

Každý byt v Rezidenci Na Farkáně má buď balkon, lodžii, nebo terasu, případně soukromou zahrádku. Zejména vyšší podlaží svým obyvatelům nabídnou zajímavé výhledy na panorama Radlic, Malvazinek a okolí.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Radlice
Ulice:
U Slévárny
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
49 bytů
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
49
Celkový počet garážových stání:
49

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
06/2015
Nastěhování:
3. Q 2015

Dotaz prodejci