Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

AURORA Projekt

Rezidenční projekt AURORA, jehož developerem je společnost KRR Development, vyrostl poblíž ulice V Olšinách v Praze 10 – Strašnicích. Tuto část Prahy 10 rozšířil o celkem 63 nových bytů na prodej.

Rezidenční projekt AURORA tvoří tři bloky, v nichž se nacházejí bytové jednotky v široké velikostní škále (od 1+kk do 4+kk). Byty mají plochu od 25 do 150 metrů čtverečních a flexibilní dispozice umožňující individuální úpravy podle požadavků zákazníků.

Nový bytový dům je projektován v energetické A třídě a kromě vysokých bytových standardů splňuje i přísné ekologické normy. Zajímavým venkovním ekologickým i estetickým prvkem je rozsáhlá ozeleněná střecha.

V některých bytech rezidenčního projektu AURORA je připravena instalace rekuperační jednotky umožňující řízené větrání. Také trasy tepla v celé budově jsou řešeny úsporně. K většině bytů náleží parkovací místo s možností vlastní elektrické zásuvky pro napájení elektřinou, společná je nabíječka pro elektrokola.

Pražské Strašnice patří k oblíbeným rezidenčním lokalitám. Svým obyvatelům nabízejí jak veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, zdravotnické zařízení, obchody a služby), tak velmi dobrou dopravní dostupnost – projekt stojí téměř v sousedství stanice trasy A – Strašnická.

----------------

Nové byty Praha 10

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 10
Město/městská část/obec:
Praha 10, Strašnice
Ulice:
V Olšinách
PSČ:
100 00
E-mail:
strakova@krr.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
63 bytů
Celkový počet NP:
6 - 8
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
50
Celkový počet garážových stání:
55

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Zima 2015
Nastěhování:
Jaro 2016

Dotaz prodejci