Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Zelené Město 2

Druhá etapa projektu Zelené Město developerské společnosti Daramis přímo navazuje na již dokončenou první etapu tohoto velmi úspěšného projektu, nabízejícího lukrativní nové bydlení v Praze 9 – Hrdlořezích. Projekt, jehož architektonický návrh pochází z ateliéru CASUA, je určen zejména rodinám vyžadujícím nejenom dobrou dostupnost do centra města, ale i výhody klidného a tichého prostředí plného zeleně.

Druhá etapa Zeleného Města, jejíž výstavba na rozlehlém pozemku v sousedství velkého třešňového sadu probíhá postupně, nabízí celkem třináct domů s byty ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. S ohledem na aktuální preference zákazníků tvoří většinu z nich byty v kategorii 2+kk a 3+kk. V současnosti je v Zeleném Městě 2 zkolaudováno dvanáct budov, poslední bude dokončena na jaře roku 2017.

Architekti všechny nové bytové domy zakomponovali do svažitého terénu tak, aby se staly přirozenou součástí okolních zelených ploch. V docházkové vzdálenosti od Zeleného Města se nachází konečná stanice tramvají, které jsou v centru metropole za 20 minut. Pouhých sedm minut trvá cesta autobusem ke stanici metra trasy B, Vysočanská. V těsné blízkosti křižovatky Jarov jsou dva obchodní řetězce s bohatou nabídkou běžného sortimentu a služeb. Samozřejmostí jsou také školy, školky, zdravotnické zařízení a sportoviště. V samotném areálu Zeleného Města mohou jeho malí obyvatelé využít dětské hřiště.

 

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Hrdlořezy
Ulice:
Učňovská
PSČ:
190 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
344 bytů ve 13 byt. domech
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
164
Celkový počet garážových stání:
199

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I. fáze: jaro 2015, II. fáze: jaro 2016, III. fáze: jaro 2017
Nastěhování:
I. fáze: léto 2015

Dotaz prodejci