reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Čakovický park

Čakovický park je ojedinělý bytový projekt, který si oblíbili všichni, kteří vyhledávají kvalitní a komfortní bydlení v blízkosti přírody. Vyrůstá v Praze 9, v městské části Čakovice, v bezprostředním sousedství zámku z 18. století. Architektonicky zajímavé bytové domy jsou sítí chodníků a stezek propojeny přes pěší mostek s anglickým zámeckým parkem, jehož rozsáhlé vodní plochy, prosluněné palouky s nádhernými stromy poskytují bytům fantastické výhledy.

Byty ve všech kategoriích od 1+kk po 5+kk mají chytře promyšlené dispozice. Ve věžových dominantách jsou situovány dva nádherné mezonety. I ten nejmenší byt má balkon, terasu nebo dokonce předzahrádku. Všechny jsou řešeny s ohledem na maximální pohodlí a využití prostoru. Komora či dostatek místa pro vestavné skříně jsou samozřejmostí, kvalitní standardní zařizovací předměty podmínkou. Tam, kde to samotný průběh výstavby dovolí, je možné realizovat i klientské změny. O kvalitách projektu svědčí i získaná ocenění Cena veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2014, 2012 a 2011, v níž se projekt stal absolutním vítězem v České republice.

Bydlení v Čakovickém parku vyhledávají lidé každého věku, avšak nejatraktivnější je asi pro rodiny s dětmi. Zejména na ty myslí developer, který má již schválený projekt už druhé mateřské školy v pořadí. Součástí nově zakládaných zelených ploch bude několik dětských hřišť a sportoviště. Navíc Čakovice samotné nabízejí bohatou, léty budovanou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost.

V rámci projektu probíhají práce na budově Eukalyptus, Frézie, která bude dokončena v zimě roku 2016. Dále probíhá výstavba bytového domu Cedr, Divizna (C, D). Začátkem února 2016 byl spuštěn prodej bytů v bytovém domě Pomněnka, Rakytník (P, R), kdy byl zároveň zkolaudován bytový dům Narcis.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Čakovice
Ulice:
Bermanova
PSČ:
196 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
N - 84 byty, E,F - 81 bytů, C,D - 85 bytů
Celkový počet NP:
5 - 9
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
274
Celkový počet garážových stání:
274

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dům C, D léto 2017, dům P, R jaro 2018
Nastěhování:
Dům C, D podzim 2017, dům P, R léto 2018

Dotaz prodejci