Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Nové Chabry

Zcela nová rozsáhlá rezidenční čtvrť Nové Chabry postupně vyrůstá pod taktovkou developerské společnosti Star Group v pražských Dolních Chabrech. Nové Chabry nabízejí moderní bydlení v elegantních viladomech s nízkou energetickou náročností kategorie B. Zájemci o bydlení v této části Prahy 8 si mohou vybírat z komfortně řešených dispozic bytů 1+kk až 4+kk. Byty v nejvyšších patrech jsou připraveny pro instalaci klimatizace, ty v přízemí jsou opatřeny předokenními roletami. Pro milovníky grilování jsou v nabídce byty s terasami a zahradami a prostorně řešenými balkony. Auta, motorky, kola zaparkujete v suterénu v prostorné garáži. Zde je pro Vás připravena místnost zvaná „myčka“ pro mytí kol a zablácených pacek pejsků.

Nové Chabry jsou výjimečné svou atmosférou. Díky úpravě okolí viladomů, které je provázáno s uměním, relaxací a sportem, je bydlení zde skvělé pro všechny generace. Děti mohou skotačit na dětském hřišti, můžete si zahrát plážový volejbal, bez ohledu na věk své tělo protáhnout a posílit na fitness stezce. Při procházkách vaše oči přilákají svítící stromy Lukáše Raise s ambientní atmosférou a díla českých sochařů, jejichž sochy lemují cyklostezku.

Viladomy A, B, C, D jsou již dokončené, zkolaudované a vyprodané. Viladomy E budou dokončeny na podzim roku 2017. Také všechny byty ve viladomech E již mají své majitele.

Součástí projektu Nové Chabry je i komerční centrum, sloužící nejenom majitelům nových bytů, ale všem občanům Dolních Chaber. Centrum nabídne jak prodejny se zbožím každodenní potřeby - najdete zde obchod s potravinami i kavárnu, tak zajímavé služby. K nim patří kupříkladu fitness & wellness. V sousedství komerčního centra bude navíc vybudována nová mateřská škola pro 72 dětí.

Nabídka obchodních prostor k pronájmu v komerčním centru v Nových Chabrech

Lokalita, v níž projekt vyrůstá, nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dostupnost stanice metra trasy C – Kobylisy. Ta je vzdálena pouhých pět minut jízdy autobusem MHD. Nechybí zde ani základní a mateřská škola, všechny důležité úřady a zdravotnická zařízení. Možnost nákupů je zajištěna snadno dostupnými obchodními centry v Letňanech a Čakovicích.

 

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 8
Město/městská část/obec:
Praha 8, Dolní Chabry
Ulice:
K Beranovu, Za Pískovnou
PSČ:
184 00
E-mail:
info@lexxus.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
397 bytů v 18 budovách
Celkový počet NP:
5
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Kabelová TV:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Viladomy A, B, C, D - dokončeny, E - podzim 2017
Nastěhování:
Viladomy A, B, D - doprodány, C - ihned, E - podzim/zima 2017

Dotaz prodejci