Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Suomi Hloubětín, 1. etapa - Espoo

Zcela nová rezidenční čtvrť vyroste zásluhou finské developerské společnosti YIT v sousedství říčky Rokytky v Praze 9, konkrétně na území rozprostírajícím se mezi ulicemi Kolbenova a Poděbradská. Nese název Suomi Hloubětín a ve své první etapě nabídne 149 bytových jednotek ve dvou samostatných bytových domech.

Prodej bytů z této etapy, pojmenované po finském městu Espoo, byl odstartován v listopadu roku 2015. Zájemci o bydlení v pražském Hloubětíně si v ní mohou vybírat z široké škály jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 5+kk o ploše od zhruba 33 do 130 metrů čtverečních.

Po vzoru jiných finských projektů od společnosti YIT se developer zaměřuje nejenom na výstavbu nízkoenergetických bytů, ale také na rozvoj lokality jako celku. Jeho cílem je, aby lidé zde žijící měli k dispozici vše, co k aktivnímu a spokojenému životu potřebují. Projekt Suomi Hloubětín se tak bude moci pochlubit nejenom množstvím zeleně a dětských hřišť, ale také napojením na několik cyklostezek. Dokonalou občanskou vybavenost zajistí komerční zóny s obchody, restauracemi i kavárnami, a také mateřská škola.

Výstavba celého projektu proběhne v několika etapách představujících realizaci bezmála devíti set nových bytů. První etapa, tvořená dvěma bytovými domy, by měla být dokončena v polovině roku 2017.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Hloubětín
Ulice:
Kolbenova
PSČ:
190 00
E-mail:
domov@yit.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
149 bytů v 1. etapě
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Léto 2017
Nastěhování:
Podzim 2017

Dotaz prodejci