Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Anděl Na Zatlance

Nové byty v Praze 5 připravené k okamžitému nastěhování nabízí dokončený bytový projekt nazvaný Anděl Na Zatlance. Stojí v ulici Na Zatlance v klidné části pražského Smíchova, v sousedství parku Mrázovka, a nabízí celkem 18 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 2+kk až 5+kk. Celkové výměry bytů jsou od 47 do 176 m². Ke každé bytové jednotce je přidělen sklep a jedno nebo dvě garážová stání. Některé byty mají terasy.

Bytový dům Anděl Na Zatlance, jehož developerem byla společnost Abbey, je umístěn do proluky mezi dvěma klasickými činžovními domy a čelem je orientován do zeleně parku Mrázovka. Perfektní dopravní dostupnost lokality veřejnou dopravou je zajištěna metrem (stanice Anděl - trasa B), k němuž pohodlně dojdete do pěti minut, hustou sítí tramvajových linek a blízkostí autobusového nádraží Na Knížecí.

Moderní občanská vybavenost poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné a kvalitní bydlení. Veškeré nákupy a služby jsou mimo jiné poskytovány Obchodním centrem Nový Smíchov, multifunkčním objektem Anděl a množstvím dalších obchodů a provozoven služeb v okolí křižovatky Anděl. V obou zmíněných obchodních centrech je multikino.

V ulici U Santošky, v blízkosti bytového projektu Anděl Na Zatlance, se nachází mateřská a základní škola, v Drtinově ulici francouzské lyceum a základní škola s rozšířenou výukou jazyků. Přímo v ulici Na Zatlance je gymnázium. Nejbližší zdravotnickým zařízením je poliklinika v Drtinově ulici. Od nemocnice Na Homolce a nemocnice Motol dělí obyvatele pouze několik stanic autobusem.

--------------

Nové byty Praha 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Město/městská část/obec:
Praha 5, Smíchov
Ulice:
Na Zatlance
Číslo popisné/orientační:
10
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
18 bytů
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
18
Celkový počet garážových stání:
23

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončeno
Nastěhování:
K nastěhování

Dotaz prodejci