Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj - rodinné domy

Modřanský Háj, rezidenční projekt přední developerské společnosti Avestus Real Estate, se nachází na svažitém 10hektarovém pozemku. Jeho současní i budoucí obyvatelé bezesporu ocení celkovou koncepci projektu kombinující moderní bydlení s poklidnou atmosférou a excelentní dostupností do centra metropole. Benefitem bydlení v oblíbené rezidenční části Prahy 12 je i občanská vybavenost zahrnující mateřskou školku, školu, restaurace, obchody a širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, k nimž náleží například cyklostezky, stezky pro in-line bruslaře, golfové hřiště či tenisový areál.

Modřanský Háj začal v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic vyrůstat v roce 2010 podle návrhu prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o. Objekty, které zde vznikly v rámci první fáze výstavby, mají tři nadzemní podlaží. Všechny byty a domy nabízejí zelené plochy (balkony, terasy nebo zahrady) a vyhrazená parkovací místa v garáži. Budova B1 o 22 bytech v kategoriích 1+kk až 4+kk, jejíž výstavba byla dokončena v závěru roku 2016, je jediným a zároveň posledním bytovým domem se čtyřmi nadzemními podlažími a komerčními prostory v přízemí. V létě roku 2016 byla zahájena další výstavba zahrnující realizaci 32 bytů (domy C a E) a čtyř rodinných domů (F), z nichž ke konci února 2017 našly všechny své budoucí majitele a tato fáze výstavby je tedy již vyprodaná. Všechny byty s dokončením naplánovaným na listopad roku 2017 mají terasu, k domům je k dispozici zahrada.

Počátkem roku 2017 odstartoval v Modřanském Háji prodej rodinných domů, jejichž výstavba začne již v dubnu.Každý nabídne podlahovou plochu od 135 do 165 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 250 až 500 metrů čtverečních. Klienti budou mít na výběr několik variant domů s dispozicemi 4+kk až 6+1 i například různými počty parkovacích míst přesně podle jejich potřeb. Vedle prostorných zahrad poskytnou svým obyvatelům nové rodinné domy také nádherný výhled do okolí. Ceny, v nichž je zahrnut i pozemek, startují zhruba na 10 milionech korun.

Nabídka Modřanského Háje se rozroste i o pozemkové parcely s rozlohou od 600 do 1 900 metrů čtverečních s kompletní infrastrukturou. Ta bude dokončena na podzim roku 2017. Společnost Avestus Real Estate plánuje prodej pozemků zahájit již v prvním čtvrtletí roku 2017.

---------------

Nové byty, řadové a rodinné domy Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
Do Koutů
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
16 rodinných domů 4+kk až 6+1
Celkový počet NP:
2

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Bude upřesněno
Nastěhování:
Bude upřesněno

Dotaz prodejci