Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj

Modřanský Háj, rezidenční projekt přední developerské společnosti Avestus Real Estate, se nachází na svažitém 10hektarovém pozemku. Jeho současní i budoucí obyvatelé bezesporu ocení celkovou koncepci projektu kombinující moderní bydlení s poklidnou atmosférou a excelentní dostupností do centra metropole. Benefitem bydlení v oblíbené rezidenční části Prahy 12 je i občanská vybavenost zahrnující mateřskou školku, školu, restaurace, obchody a širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, k nimž náleží například cyklostezky, stezky pro in-line bruslaře, golfové hřiště či tenisový areál.

Modřanský Háj začal v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic vyrůstat v roce 2010 podle návrhu prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o. Objekty, které zde vznikly v rámci první fáze výstavby, mají tři nadzemní podlaží. Všechny byty a domy nabízejí zelené plochy (balkony, terasy nebo zahrady) a vyhrazená parkovací místa v garáži. Budova B1 o 22 bytech v kategoriích 1+kk až 4+kk, jejíž výstavba byla dokončena v závěru roku 2016, je jediným a zároveň posledním bytovým domem se čtyřmi nadzemními podlažími a komerčními prostory v přízemí. V létě roku 2016 byla zahájena další výstavba zahrnující realizaci 32 bytů (domy C a E) a čtyř rodinných domů (F), z nichž ke konci února 2017 našly všechny své budoucí majitele a tato fáze výstavby je tedy již vyprodaná. Všechny byty s dokončením naplánovaným na listopad roku 2017 mají terasu, k domům je k dispozici zahrada.

Počátkem roku 2017 odstartoval v Modřanském Háji prodej rodinných domů, jejichž výstavba byla zahájena v dubnu téhož roku. Každý nabízí podlahovou plochu od 135 do 165 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 250 až 500 metrů čtverečních. Klienti budou mít na výběr několik variant domů s dispozicemi 4+kk až 6+1 i například různými počty parkovacích míst přesně podle jejich potřeb. Vedle prostorných zahrad poskytnou svým obyvatelům nové rodinné domy také nádherný výhled do okolí. Ceny, v nichž je zahrnut i pozemek, startují zhruba na 10 milionech korun.

Počátkem dubna roku 2017 dal developer do prodeje sedm desítek nových bytů ve třech třípodlažních bytových domech, jejichž dokončení je plánováno na rok 2018. Zájemci o bydlení v této části Prahy 4 si zde mohou vybírat z jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Ke každému z nich náleží jedno parkovací stání v prvním podzemním podlaží.

Nabídka Modřanského Háje se v prvním čvrtletí roku 2017 rozrostla i o pozemkové parcely s rozlohou od 600 do 1 900 metrů čtverečních disponujících kompletní infrastrukturou. Ta bude dokončena na podzim roku 2017. 

---------------

Nové byty, řadové a rodinné domy Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
Do Koutů
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
16 RD 4+kk až 6+1 a 70 bytů 1+kk až 4+kk
Celkový počet NP:
2 a 3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dle jednotlivých etap, viz popis projektu
Nastěhování:
V závislosti na dokončování jednotlivých etap, viz popis projektu

Dotaz prodejci