Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj - budova B1

Modřanský Háj, rezidenční projekt přední developerské společnosti Avestus Real Estate, se nachází v sousedství lesa a zároveň pouhých několik minut od centra města, v oblíbené rezidenční části Prahy 4. Jeho obyvatelé jistě ocení celkovou koncepci kombinující moderní bydlení s poklidnou atmosférou chatových oblastí a rovněž širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, jako jsou například cyklostezky, stezky pro in-line bruslaře, golfové hřiště nebo tenisový areál.

Budovy, které byly postaveny v rámci první fáze výstavby projektu, nebo se v současnosti staví, mají tři nadzemní podlaží. Všechny byty a domy nabízejí zelené plochy (balkony, terasy nebo zahrady) a vyhrazená parkovací místa v garáži. Budova B1, jejíž výstavba bude zahájena v září roku 2015, bude zatím jedinou budovou se čtyřmi nadzemními podlažími a komerčními prostory v přízemí. Tato nová budova nabízí celkem 22 bytů v kategoriích 1+kk až 4+kk. Dokončení výstavby budovy B1 je plánováno na závěr roku 2016.

Vedle tradičních bytových domů společnost Avestus Real Estate představí i nový typ bydlení, který budou­cím obyvatelům nabídne zahradu ke každému bytu či rodinnému domu. Nové budovy rozšíří nabídku bydle­ní v Modřanském Háji o celkem 36 domů a bytů. V by­tovém domě C bude 14 jednotek o velikosti 2+kk až 4+kk. Výměry bytů se budou pohybovat mezi 61,8 m2a 115,6 m2. Bytový dům E poskytne po svém dokon­čení celkem 18 bytů, všechny s dispozicí 4+kk a o cel­kové ploše dosahující téměř 120 m2. Byty v budovách C a E budou mít pro své rezidenty připraveny buď zahradu, nebo střešní zahradu; ke všem bytům bude rovněž náležet terasa. Poslední čtyři jednotky rezi­denčního domu F budou navrženy jako rodinné domy o celkové rozloze 192 ma budou disponovat zahra­dou o rozloze 234 až 296 m2.

---------------

Nové byty Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Modřany
Ulice:
Do Koutů/Štolcova
PSČ:
143 00

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
22 bytů
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Konec roku 2016
Nastěhování:
Jaro 2017

Dotaz prodejci