Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Aalto Cibulka

Více než 250 nízkoenergetických bytů vybuduje finská developerská společnost YIT v rámci projektu nazvaného Aalto Cibulka. Ten vznikne v Praze 5 v místě bývalého brownfieldu, přímo u přírodního parku Košíře–Motol. Nabídku bydlení ve finském stylu doplní v druhé etapě také komerční prostory určené pro drobné obchody a služby. Zahájení výstavby developer plánuje na podzim roku 2017, předpokládané dokončení pak zhruba do dvou let. Prodej bytů byl spuštěn počátkem května roku 2017.

Koncepce uzavřeného bytového areálu je inspirována vlnou/vlnovkou, která se ve finštině řekne „aalto" a dala tak projektu jméno. Dlouhá zvlněná linie objektu bude ze stran postupně výškově gradovat směrem do středu - z krajních šesti na středových sedm podlaží. Dům se sedmi samostatnými vchody nabízí byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, jejichž velikosti se pohybují od 29 do 156 m2. Ke každému náleží buď terasa, nebo balkon, přízemní jednotky budou mít k dispozici předzahrádky. Na severní straně budovy budou u vybraných bytů poutat pozornost celoprosklené balkony, ve kterých si rezidenti mohou zřídit zimní zahrady. V nejvyšším patře se počítá s výstavbou penthousů se samostatným odděleným vstupem a rozsáhlými terasami nabízejícími jedinečný výhled do okolí. Vzhledem k finské tradici a kultuře bude možné ve větších bytech na přání klienta začlenit i saunu.

Tvar vlnovky, připomínající zvlněné břehy finských jezer, se promítne i do samotného řešení společného venkovního prostranství, jehož dominantou budou finská jezírka a okrasná vodní plocha. Chybět nebude ani relaxační zázemí a komunikace pro pěší, lemovaná hustou výsadbou stromů a keřů. Do budoucna developer v sousedství novostavby plánuje i přestavbu původní industriální budovy na převážně bytový dům s atypickými a architektonicky unikátními byty a komerčními prostory v přízemí.

-----------------

Aalto Cibulka, nové byty v Praze 5

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 5
Ulice:
Naskové
PSČ:
150 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
250 bytů 1+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. etapa: 12/2019
Nastěhování:
1. etapa: 3/2020

Dotaz prodejci