Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bydlení Na Beránku

V pražských Modřanech, přímo u lesa na konci ulice Československého exilu, vzniká komorní obytný soubor Bydlení Na Beránku. Ten v 1. etapě zahrnuje výstavbu 27 bytů a  přípravu 15 pozemků určených pro výstavbu rodinných domů (říjen 2016), v 2. etapě pak realizaci 40 bytů; to vše v pěti viladomech. V dalších dvou etapách (v průběhu let 2017 až 2018) bude výstavba tohoto obytného souboru završena realizací celkem 18 řadových domů.

Zájemci o bydlení na klidném místě v těsné blízkosti rozlehlé zeleně si mohou vybírat z bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk a ploše od 38 do 123 m2, kdy každý byt má buď balkon, terasu nebo předzahrádku.

Bydlení Na Beránku je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, které ocení především velmi dobrou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost dané lokality – v docházkové vzdálenosti je jak mateřská, tak základní škola. Samozřejmostí jsou jen několik zastávek MHD vzdálené obchody a služby, včetně Modřanské polikliniky a střední i mezinárodní školy.

Prodej bytů a pozemků v projektu Bydlení Na Beránku byl zahájen v létě  roku 2015, 1. etapa byla dokončena v říjnu 2016. Výstavba 2. etapy o 40 bytech ve třech viladomech byla, stejně jako prodej těchto bytů, odstartována v závěru roku 2016. 

Ceník pozemků určených pro individuální výstavbu rodinných domů najdete na webu projektu Bydlení Na Beránku ZDE.

--------------

Nové byty Praha 4

Pozemky pro výstavbu rodinných domů

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 4
Město/městská část/obec:
Praha 4, Modřany
Ulice:
Československého exilu
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
II. et. - 40 bytů, 18 ŘRD, 5 pozemků
Celkový počet NP:
4
Celkový počet PP:
1
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
31

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Podzim 2018 (celý projekt)
Nastěhování:
12/2018

Dotaz prodejci