reklama

Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

Bydlení v Karlíně

Nové byty v Karlíně nabízí atraktivní rezidenční projekt, vyrůstající od června roku 2015 poblíž Thámovy ulice a Rohanského nábřeží. Tvoří jej tři věže o devíti nadzemních podlažích, které budou spojeny sedmipodlažními objekty. V projektu bude vybudováno celkem 107 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk o užitné ploše od 27 do 179 metrů čtverečních. Ke každému bytu náleží buď balkon, terasa či předzahrádka. Byty 2+kk, 3+kk a 4+kk mají navíc v ceně i garážové stání.

Všechny bytové jednotky jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky kladené na moderní a komfortní bydlení, k čemuž přispívá i skutečnost, že objekt je budován v energetické třídě B. Dokončení výstavby projektu Bydlení v Karlíně je plánováno již na závěr roku 2016.

Pražský Karlín, disponující velmi dobrou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností prostředky městské hromadné dopravy, patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím městským částem. V blízkosti nového bytového projektu se nachází škola, školka, banka, supermarket, Hudební divadlo Karlín, kino i autobusové nádraží Florenc. Stanice metra trasy B - Křižíkova i zastávka tramvaje je od Thámovy ulice vzdálena pár minut chůze, do stanice Hlavní nádraží se pak dostanete zhruba za deset minut, stejně tak do obchodního centra Palladium či Galerie Harfa. Karlín, jehož parky se postupně mění v zelené oázy zvoucí k posezení, je díky množství rozmanitých kaváren, restaurací a vináren také ideálním místem pro setkávání s přáteli.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 8
Město/městská část/obec:
Praha 8, Karlín
Ulice:
Rohanské nábřeží
PSČ:
186 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
107 bytů
Celkový počet NP:
9
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
12/2016
Nastěhování:
Jaro 2017

Dotaz prodejci