Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Unicity Plzeň

Celkem 542 bytů v šesti samostatných budovách představuje první mimopražský rezidenční projekt developerské společnosti Daramis. Nese název Unicity Plzeň a kromě bytových jednotek nabídne i tři komerční plochy.

Výstavba projektu, v němž budou převažovat byty ve velikostní kategorii 1+kk a 2+1, bude probíhat ve třech etapách. První etapa, která začala vyrůstat na podzim roku 2016, představuje realizaci 184 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk ve dvou budovách (A1 a A2). Její dokončení je plánováno na léto 2018. Ve druhé etapě vyrostou budovy C1, C2 a D a ve třetí pak domy nesoucí označení B1, B2 a B3.  

Společnost Daramis v projektu počítá i se zřízením praktických služeb určených obyvatelům areálu. K nim bude patřit například 24hodinová recepce, kamerový systém nebo vysokorychlostní internet. Atraktivitu areálu umocní i udržovaná zeleň ve vnitrobloku a bezprostředním okolí rezidenčního projektu.

Nový rezidenční komplex vyroste na pozemku mezi Folmavskou a Technickou ulicí, v sousedství areálu Západočeské univerzity. Lokalita je velmi dobře dostupná prostředky městské hromadné dopravy i automobilem a od centra města ji dělí zhruba deset minut. Prostor pro příjemné procházky a odpočinek poskytuje rozlehlý Borský park, naproti univerzitě se pak nachází vodní nádrž České údolí s širokou nabídkou sportovních aktivit pro pestré využití volného času.

-----------------

Nové byty Plzeň

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Plzeňský
Okres/městský obvod:
Plzeň-město
Město/městská část/obec:
Plzeň, Jižní Předměstí
Ulice:
Technická
PSČ:
301 00
E-mail:
unicity@daramis.com
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
1. fáze: 184 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
6
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
1. fáze: léto 2018
Nastěhování:
Podzim 2018

Dotaz prodejci